Краща ціна
Подорож до Зарваниці

Подорож до Зарваниці
Вартість:
0 грн

Івано-Франківськ - Зарваниця - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Тур під запит

07:00 - виїзд з Івано-Франківська від готелю “Надія” комфортабельним автобусом.

Зарваниця – це місце яке користується в нашому народі великою пошаною і любов’ю. Але всьому світові Зарваниця більш відома як святе місце, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої. Зберігається образ у місцевій парафіяльній церкві Пресвятої Трійці і належить до найдавніших ікон в Україні. Час створення шедевру – ХІІІ-ХІV століття. У 1867 році папа Пій IX коронував ікону і надав Зарваниці особливого статусу. Відтоді тисячі паломників з усіх куточків світу навідуються до цієї святині.

Дорога, що веде від Марійського комплексу вгору, приводить до монастиря студитів з церквою Різдва Пресвятої Богородиці. Сама дорога є Хресним шляхом, по її боках встановлені скульптурні композиції, що зображають шлях Христа на Голгофу.

Собор Зарваницької Божої Матері, надбрамна церква Благовіщення, чотириярусна дзвіниця, Хресна дорога, співоче поле на 50 тисяч місць. Все це було побудоване заново і проведена реставрація до 2000-річчя Різдва Христового. На території собору знаходиться цілюще джерело.

Біля собору знаходиться чотириярусна дзвіниця заввишки 60-75 метрів. На ній встановлено п’ять дзвонів, виготовлених в Україні та у відомій дзвонарні Фальчинських у Перемишлі (Польща). Ця дзвіниця вражає своєю величчю.

Зарваниця – це чудове місце, потрапивши сюди, ти забуваєш про все на світі, і живеш лише для одного Бога. Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірних з усього світу. Вільний час. Повернення до Івано-Франківська.

  У вартість входить: 

  • проїзд автобусом
  • супровід керівником групи 
  • екскурсійне обслуговування по маршруту

  У вартість не входить: 

  • страхування
  • особисті витрати 

  Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь будь ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58 

 

Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур