Хіт продажів
Замок Паланок + Мукачево

Замок Паланок + Мукачево
Вартість:
0 грн

Івано-Франківськ - Мукачево - Івано-Франковск

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Тур під запит 
7:00 - виїзд з Івано-Франківська комфортабельним автобусом.

Екскурсія до мукачівського замку Паланок ХІІІ-ХVII ст. – середньовічної фортеці з багатою та складною історією. У південно-західній частині Мукачева стоїть Мукачівський замок, один з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття XIV-XVII століть.

З 1396 до 1414 року замком володів Подільський князь Федір Корятович. Він значно розбудував і укріпив замок, перетворивши його у свою резиденцію. Тоді ж у скелястій горі був вирубаний 75 метровий колодязь. У цей час в оборонній системі замку було 14 веж, а у верхній частині розташовувався великий палац.

Свого часу замком володіли українські князі Корятовичі, угорські королі, Австрійська династія Габсбургів та князі Трансільванії.

Переїзд до м. Мукачево. Екскурсія по місту. Мукачево – місто обласного значення, районний центр Закарпатської області, що знаходиться на відстані 42 км від обласного центру. Вузенькі вимощені бруківкою вулиці центральної частини міста, стилізовані під старовину ліхтарі, Ви зможете насолодитись передзвоном курантів на відреставрованій міській Ратуші.

З якого б боку Ви не наближалися до Мукачева, звідусіль видно величний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя, овіяний легендами й бойовою славою - Мукачівський замок Паланок, який відіграв важливу роль у становленні Мукачева. Саме з ним пов'язують і походження назви міста. Окрасою міста є й монастир на Чернечій горі. Повернення до Івано-Франківська.

 

У вартість входить: 

  • проїзд автобусом
  • супровід керівником групи 
  • екскурсійне обслуговування по маршруту

  У вартість не входить: 

  • страхування
  • особисті витрати 

  Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58 

 

Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур