Яремче-туристична родзинка Прикарпаття

Яремче-туристична родзинка Прикарпаття
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місцезнаходження: 65 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 4.5 / 9 годин

Яремче невелике гірське містечко, що складається також з двох присілків (Ямна і Дора).

На в'їзді до Яремче проминається присілок Дора, який умовно називають дверима у Карпати. На території також знаходиться унікальний монастир Святого пророка Іллі з церквою, збудованою на початку 20 ст.

Центральна частина міста прикрашена справжньою перлиною гуцульської архітектури рестораном “Гуцульщина”, ринком справжніх гуцульських сувенірів (карпатські гриби, овечі ліжники, косівська кераміка, космацькі писанки, вироби з дерева та шкіри), водоспадом Пробій розташованим на річці Прут, яка бере свій початок від гори Говерли, найвищої вершини українських Карпат.

Також у Яремче можна відвідати екологічну стежку Довбуша що є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Гора Маковиця з її дивовижними ландшафтами, казковими краєвидами, природою, повітрям, атмосферою – найвища вершина Яремчанщини. ЇЇ висота - 984 м. над рівнем моря. Звідси відкриваються шикарні види. На півночі та на сході, далеко внизу синіє долина потоку Боярського. За ним видно полонинський хребет і гори Малева та Яворова.

А найкращі пам'ятки Яремчанського регіону знаходяться в музеї "Карпати в мініатюрі" (Чорногірський хребет та гора Говерла, високогірні озера Несамовите та Марічейка, водоспади, кам’яні мости(віадуки). У вольєрному господарстві можна ближче поспілкуватись з багатьма представниками фауни Карпат.

 

 

 

 

Мирослава
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia5
Email: tour@nadia.if.ua

Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур