Вікенд в Івано-Франківську

            

 

Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч на залізничному вокзалі /трансфер або прогулянка до готелю «Надія» на франківський сніданок  (07:00–10:00)з великим асортиментом страв, кави та напоїв. Набираємось сили на насичений екскурсійний день!

  10:00-13:00–екскурсія містом. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д. Сосновий, художники В. Вільшукі, В. Шевчук, столяр М. Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога. Експозиції Музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) з старовинними іконами, скульптурами Пінзеля  припадуть до душі кожному вх.кв. – 15 грн/1 ос.                

Вільний час для фотографування, смакування кави.

   14:00 – 15:30 – пропонується обід-майстер клас ( франківське ноу хау ). Смачний  обід, під час якого розказують невідомі  цікавинки в кулінарії та європейському етикеті. По завершенню обіду, усі присутні отримують сертифікати про проходження курсу етикету та сувенір на пам’ять. Екскурсія з дегустацією в Кондитерському   Домі  та  Домі м’ясних  делікатесів.

Пропонуємо:

-      Відвідання унікальних-крафтових  закладів з дегустацією карпатських настоянок ( від 120 грн/ ос).

-      Огляд  "Першої сімейної ресторації Мулярових". Це не просто заклад харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття, що знаходиться в  будинку періоду Австро-Угорщини. І це не випадково. Тут свого часу мешкала видатна кулінарка Стефанія Мулярова.

-      Прогулянка до Івано-Франківського парку та озера  буде приємним доповненням до Вашого дня. 10 хвилин пішохідною вулицею Шевченка, де також можна побачити алею зірок міста, відриття якої відбулось весною 2017р з іменною таблицею першого  бургомістра Станиславова Антоні Суханека.

 Від’їзд групи

Можна забронювати проживання для продовження вікенду - 050 434 09 58

 Вартість туру:

   Група   10-15  ос.

    Група  20- 30 ос.

     Дорослі - 390 грн

     Діти - 330 грн

    Дорослі  -  328 грн

    Діти - 268 грн

  - Сніданок

  - Екскурсія

  - Європейський етикет

 

  - Сніданок

  - Екскурсія

  - Європейський етикет

 

* Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг та не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах