Вікенд в Івано-Франківську

            

 

Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч на залізничному вокзалі /трансфер або прогулянка до готелю «Надія» на франківський сніданок  (07:00–10:00)з великим асортиментом страв, кави та напоїв. Набираємось сили на насичений екскурсійний день!

  10:00-13:00–екскурсія містом. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д. Сосновий, художники В. Вільшукі, В. Шевчук, столяр М. Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн/1 ос. Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста, центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будували славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св. Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога. Експозиції Музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) з старовинними іконами, скульптурами Пінзеля  припадуть до душі кожному вх.кв. – 15 грн/1 ос.                

Вільний час для фотографування, смакування кави.

  Відвідування наукового містечка «Нова енергія» - місця, яке розбиває всі стереотипи про класичні музеї. Вивіски «Руками не чіпати» тут не зустрінеш, навпаки все можна і треба відчути на власний дотик. В ігровій формі ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринете у віртуальний світ, де вмить перенесетесь у будь-яку точку галактики. Тут навіть можна позмагатися: хто більше згенерує енергії на вело генераторі,  надрукує спроектовану власноруч модель на 3Д принтері чи  переможе у змаганнях віртуальної реальності.

Від'їзд групи

Можна забронювати проживання для продовження вікенду - 050 434 09 58

 Вартість туру:

   Група   10-15  ос.

    Група  20- 30 ос.

     Дорослі - 390 грн

     Діти - 330 грн

    Дорослі  -  328 грн

    Діти - 268 грн

  - Сніданок

  - Екскурсія

 

 

  - Сніданок

  - Екскурсія

 

 

* Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг та не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах