СПО
Від Черемоша до Прута

Від Черемоша до Прута
Вартість:
2360 грн

Івано-Франківськ – Верховина- Карпатський трамвай- Галич – Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 4 дні

Всі екскурсії та харчування включено у вартість!

День 1.

Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч на вокзалі.  Трансфер групи в готель. Сніданок .

10:00 -Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Nadiyahotel». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д.Сосновий,художники В.Вільшукі В.Шевчук, столяр М.Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн 1 ос/.Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани.Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас,Вірменська церква,синагога. Експозиції Музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) з старовинними іконами, скульптурами Пінзеля  припадуть до душі кожному /вх.кв. - 15 грн 1 ос/.

14:00 - Поселення в готелі «Nadiyahotel»- сучасний  *** готель в центрі Івано-Франківська з комфортними умовами проживання  для дорослих та дітей. Визнаний кращим бізнес готелем  України.

Вільний час

15:00майстер клас з європейського етикету/ унікальний  навчальний проект/ Майстер - класи від Фірми «Надія» веселий, цікавий та смачний варіант проведення часу в Івано-Франківську. Творчий майстер - клас з європейського етикету в «Надії» під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія»,вивчають гастрономію та правила користування приборами, смакують страви та знайомляться з історією кращих вин світу.

Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

Вільний час.

День 2. (Івано-Франківськ – Верховина - Івано-Франківськ)

Сніданок – шведська лінія

Екскурсія у Верховину –центр Гуцульщини, розташований на річці Чорний Черемош, один з найцікавіших районів України.

Екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” – місця зйомок фільму відомого режисера Сергія Параджанова.

Музей народних інструментів. В його експозиції - предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, а головне -  колекція унікальних місцевих гуцульських музичних інструментів. Під час екскурсії-концерту кожен може спробувати свої сили у грі на скрипці, дримбі, трембіті.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

День 3. ( Івано-Франківськ – Карпатський трамвай -  Івано-Франківськ )

Сніданок – шведська лінія

Карпатський трамвай – унікальна вузькоколійка, збудована ще 1989р..  Унікальність її в тому, що і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту.

Трамвайчик неспішно везе вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду.

Під час подорожі можна відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник «Ширковець», скуштувати цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та найчистішої в Карпатах води з гірського джерела «Дюзркач». А у теплу пору року можна скупатися у чудових гірських водоспадах Мізунки.

Протягом всієї прогулянки колоритні місцеві екскурсоводи не дозволять сумувати нікому, розповідаючи неймовірні подробиці з історії регіону і рясно перемежовуючи їх влучними та яскравими жартами.

У Солотвинському лісництві знаходяться перші соляні родовища початку одинадцятого століття та символічна капличка, а на зупинці Мундунок можна дізнатися про особливості давніх лісорозробок.

Відвідання музею «Карпатської вузькоколійки »- насамперед пропонують переглянути інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію – розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди,   виникнення Вигодської вузькоколійки,  етнографію,  народні  ремесла тощо.Тут можна  скористатися базовими  комплектами  для  спостереження  за природою – біноклями,  лупами,  а також  дослідити  біологічні  особливості  рослин  чи  тварин  на клітинному чи макро-рівні під  мікроскопами. При центрі також діє природнича школа для юних відвідувачів.

На сьогодні  в  українських  Карпатах  немає місця,  схожого на Центр спадщини  Вигодської  вузькоколійки.  Навряд чи  знайдеться  музей чи  візит-центр з таким  різноманіттям   інтерпретаційних  засобів  місцевої  природи та  етнографії.  До прикладу,  реалістичний паротяг,  на якому можна   майже по-справжньому  проїхатися   давнім  маршрутом   Вигодської вузькоколійки,  чи багатомовні фільми,  присвячені  темам   дерева від  деревообробки до традиційних ремесел або ж  ‒ історії вузькоколійки  від  витоків   до сьогодення.

Повернення до Івано-Франківвська.

Вечеря.

День 4. ( Івано-Франківськ – Галич- Івано-Франківськ )

Сніданок – шведська лінія

Звільнення номерів.

Автобусна екскурсія в центр Галиць-волинського князівства - м.Галич. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”.

На території заповіднику знаходиться: церква Успіння Пресвятої Богородиці (16 ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (15 ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щит та різну зброю).

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.

У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами. Відвідання нової туристичної атракції «В гостях у казки»- 6 вольєрів,” звірина стежина”, будиночок стилізований під хатинку Баба Яги!

Повернення до Івано-Франківська.

Обід

 

2540  грн./ос. при групі 20+2

2360   грн./ос. при групі 38+1

 

 

Вартість включає

Вартість не включає

-         екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

-        проживання в готелі 3 ночі

-         харчування – сніданки 4, вечері –2,  обід – 1, майстер-клас з європейського етикету - 1

-         страхування

 

 

-         вхідний квиток в  музеї Верховини – 45 грн дорослий / 35 грн дитячий

-         підйом на  Ратушу -20грн дорослий/ 10 грн дитячий

-         вхідні  квитки в музеї  Галича -  40грн/дитячий

-         Карпатський трамвай 150 грн дорослий / 75 грн дитячий

-         Центр спадщини вузькоколійки – 60грн дорослий / 30 грн дитячий

 

 

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді будь-ласка затефонуйте за номером 050 434 09 58.

Замовити тур