Свято весни в Карпатах!

Свято весни в Карпатах!
Вартість:
2080 грн

Івано-Франківськ - Скит Манявський - Яремче - Ворохта - Галич

Тип туру:
Країни:
Місто виїзду:
Тривалість: 4 дні

День 1. 08.03
Приїзд групи до Івано-Франківська.
12:00 -  Автобусна екскурсія до православного монастиря Скита Манявського – місця духовної сили та віри, твердині православ’я. Відновлений чоловічий монастир, названий в історії Українським Афоном, продовжує підкорювати серця подорожніх спокоєм, тишею та неймовірними краєвидами засніжених Карпат. Підйом до Блаженного каменя – місця заснування монастир, дорога  пролягає через лісову стежку недоторканих гір. Саме сюди по цілющу воду, як по ліки для лікування зору та втамування болю, прибували навіть посланці європейських монархів.
Повернення до Івано-Франківська. Поселення в готелі «Надія» - сучасний  *** готель в центрі Івано-Франківська з комфортними умовами проживання  для дорослих та дітей, який визнаний кращим бізнес готелем  України.

Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття. Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д.Сосновий, художники В.Вільшукі В.Шевчук, столяр М.Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн 1 ос/.Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас,Вірменська церква,синагога. Експозиції Музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) з старовинними іконами, скульптурами Пінзеля  припадуть до душі кожному (вх.кв. - 15 грн. 1 ос.).

Вільний час.

День 2. 09.03(Івано-Франківськ - Яремче - Івано-Франківськ )

Сніданок – шведська лінія.

Автобусна екскурсія до м.Яремче. На в'їзді до Яремче є присілок Дора, який умовно називають дверима у Карпати. На території знаходиться унікальна церква Святого пророка Іллі збудована на початку 20 ст..
Центральна частина міста Яремче  прикрашена справжньою перлиною гуцульської архітектури рестораном “Гуцульщина”, ринком справжніх гуцульських сувенірів (карпатські гриби, овечі ліжники, косівська кераміка, космацькі писанки, вироби з дерева та шкіри), водоспадом Пробій розташованим на річці Прут, яка бере свій початок від гори Говерли, найвищої вершини українських Карпат.
Підйом на стежку Довбуша (пам’ятки з каменю на честь знаменитих опришків, мальовничі краєвиди річки Прут та міста Яремче, камінь де за легендою сховані незліченні скарби).

Найкращі пам'ятки Яремчанського регіону знаходяться в музеї "Карпати в мініатюрі" (Чорногірський хребет та гора Говерла, високогірні озера Несамовите та Марічейка, водоспади, кам’яні мости(віадуки)

Повернення до Івано-Франківська.

День 3. 10.03 (Івано-Франківськ – Верховина - Івано-Франківськ)

Сніданок – шведська лінія.

Екскурсія у Верховину –центр Гуцульщини, розташований на річці Чорний Черемош, один з найцікавіших районів України.
Екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” – місця зйомок фільму відомого режисера Сергія Параджанова.

Музей народних інструментів. В його експозиції - предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, а головне -  колекція унікальних місцевих гуцульських музичних інструментів. Під час екскурсії-концерту кожен може спробувати свої сили у грі на скрипці, дримбі, трембіті.

Повернення до Івано-Франківська.

День 4. 11.03 ( Івано-Франківськ –Галич - Івано-Франківськ )

Сніданок – шведська лінія.

Звільнення номерів.  

Автобусна екскурсія до м. Галич.

Галич – маленьке і затишне місто біля річки Дністер.  А колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорамаТепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”. На території заповіднику знаходиться: церква Успіння Пресвятої Богородиці (16 ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (15 ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щит та різну зброю). Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.Музей історії давнього Галича - розташований у Митрополичих палатах — пам'ятці архітектури XVIII ст.У музеї представлено археологічні знахідки, виявлені під час досліджень Крилоського городища та його довкілля.

У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами.

Трансфер на вокзал Івано-Франківська.

Вартість туру       

 

Стандарт двомісний 2 окремі ліжка

Стандарт одномісний

2080 грн./ос.

2080 грн./ос.

 

Вартість включає

Вартість не включає

-         екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

-         проживання в готелі 3 ночі

-         харчування – сніданки 3

-         страхування

 

 

-         вхідний квиток в  музеї Верховини – 45 грн. дорослий / 35 грн. дитячий

-         підйом на  Ратушу -20 грн. дорослий/ 10 грн. дитячий

-         вхідний квиток / виробництво ліжників – 20 грн.

-         вхідний квиток в музей «Писанка» - 25 грн. дорослий/ 10 грн. дитячийМар'яна
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: karpaty-tour
Email: tour@nadia.if.ua
Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур