СПО
Свято весни в Карпатах!

Свято весни в Карпатах!
Вартість:
2000 грн

Івано-Франківськ - Дора - Яремче - Микуличин - Галич - Рогатин - Скит Манявський - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні/ 2 ночі

День 1.  08.03
Приїзд до Івано-Франківська.

Івано-Франківськ- Дора-Яремче-Микуличин

10:00  - Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Під час екскурсії ви побачите  - найбільший пам’ятник Іванові Франкові, що розташований біля готелю «Надія», драматичний театр імені Івана Франка, автори  проекту якого,  отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі, центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею,прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розміщено багато кав’ярень та ресторанів,Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медакадемії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича , місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; окремої уваги заслуговує  центр Бастіон, де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, зокрема  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас.

12:00 - Автобусна екскурсія до м. Яремче.  На в'їзді до Яремче є присілок Дора, який умовно називають дверима у Карпати. На території знаходиться унікальна церква Святого пророка Іллі збудована на початку XX ст.

Центральна частина міста Яремче  прикрашена справжньою перлиною гуцульської архітектури рестораном “Гуцульщина”, ринком справжніх гуцульських сувенірів (карпатські гриби, овечі ліжники, косівська кераміка, космацькі писанки, вироби з дерева та шкіри, вишиванки), водоспадом Пробій розташованим на річці Прут, яка бере свій початок від гори Говерли, найвищої вершини українських Карпат.

Дегустація карпатських наливок в с. Микуличин (пробуємо Карпати на смак).

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська (після 14:00).

Вечеря.

День 2. 09.03 

Сніданок – шведська лінія.

Галич - Рогатин

Автобусна екскурсія до м.Галич – сьогодні це невелике і затишне місто біля річки Дністер.  А колись центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама. Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”. На території заповіднику знаходиться: церква Успіння Пресвятої Богородиці (16 ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (15 ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щит та різну зброю).  Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля (вх.кв. дор.- 25грн, діти 10грн ).

Митрополичі палатами в с. Крилос (нині тут розташовано Музей історії давнього Галича) разом з Галкиною могилою та старовинними храмами  (вх.кв. 25 грн).  Княже джерело або Криниця св. Духа — святе місце,чудотворне джерело, вода з якого зцілює людей, відоме ще  з XIII століття.

Водою з Духової криниці освячували перед походами свої знамена воїни Ярослава Осмомисла, Данила Галицького, Семена Височана.  

Місто Рогатин  в минулому великий центр на перехресті торгових шляхів, сьогодні знане в усьому світі як місто Роксолани. Огляд пам’ятника відомій українці, храму Різдва Богородиці, відвідання церкви, іконостас якої внесено до світової спадщини ЮНЕСКО.

Повернення до Івано-Франківська. Вільний час.

День 3. 10.03 

Сніданок – шведська лінія. Виїзд з готелю.

Скит Манявський монастир та Блаженний камінь

Скит Манявський визнано найбільш відвідуваним місцем  в Івано-Франківській області серед екскурсійних груп.

Тишина, спокій, густий ліс, шум річки створює атмосферу  комфорту та безпеки!

Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені. На думку вчених, саме у Скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя. Як оригінальний експонат у Скиті залишилась надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумени: Йов Княгиницький та Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 давніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

На території  Скиту є келії монахів, храми,дзвіниця.

Повернення до Івано-Франківська.

Вартість туру  2 000 грн./ 1 ос.

Вартість включає:

Вартість не включає:

- проживання в готелі 2 ночі

- 2 сніданки, 1 вечеря, дегустація

- екскурсійне та транспортне обслуговування

 

-   вхідні квитки

-   страхування

-   особисті витрати

 

 

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58

Мар'яна
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: karpaty-tour
Email: tour@nadia.if.ua
Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua

Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур