СПО
Свято Маланки в Карпатах

Свято Маланки в Карпатах
Вартість:
1988 грн

Івано-Франківськ – Скит Манявський - Верховина - Дора - Яремче – Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні

Всі екскурсії у вартості, 2 сніданки, 1 вечеря, Старий Новий рік! 

День перший, 12.01.  

Приїзд групи до Івано-Франківська. Розміщення в готелі Надія ***

12:00 –  збір групи  в холі готелю, зустріч з керівником групи. Автобусна екскурсія до православного монастиря Скита Манявського – місця духовної сили та віри, твердині православ’я. Відновлений чоловічий монастир, названий в історії Українським Афоном, продовжує підкорювати серця подорожніх спокоєм, тишею та неймовірними краєвидами засніжених Карпат. Підйом до Блаженного каменя – місця заснування монастир, дорога  пролягає через лісову стежку недоторканих гір. Саме сюди по цілющу воду, як по ліки для лікування зору та втамування болю, прибували навіть посланці європейських монархів.

Повернення до Івано-Франківська. Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д.Сосновий,художники В.Вільшукі В.Шевчук, столяр М.Овчар отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу вх. кв 20 грн 1 ос/.Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани.Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми,  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас,Вірменська церква,синагога. Експозиції Музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) з старовинними іконами, скульптурами Пінзеля  припадуть до душі кожному /вх.кв. - 15 грн 1 ос/.

20:00 Вечеря


День другий, 13.01
   

Івано-Франківськ - Верховина - Івано-Франківськ

Сніданок – шведська лінія

08:00 Автобусна екскурсія у Верховину – столицю Гуцульщини як казав Іван Франко. Стара назва селища Жаб’є. Саме тут місцеві споконвіку бережуть традиції обряду «водіння Кози» в переддень Старого Нового року – одного з найдавніших зимових містерій, що зберігся до наших днів. Коза у традиціях гуцулів символізує багатство, достаток, урожай і плодючість, а ще – воскресіння сил природи. Образ цієї тварини пов’язаний із пошануванням предків.

 Відвідання найцікавіших музеїв: Тіні забутих  предків /вх. кв 15 грн 1 ос/ - місце зйомки фільму відомого режисера Сергія Параджанова. В музеї  представлені костюми, фотографії та документи.

Музей народних інструментів /вх. кв 25 грн 1 ос/. В його експозиції - предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, а головне -  колекція унікальних місцевих гуцульських музичних інструментів. Кожен  може  спробувати грати на скрипці, дримбі, трембіті, приміряти і фотографуватись у національному одязі!

Повернення до Івано-Франківська

Святкування  "Маланки"  в ресторані Надія  весело та цікаво. Атрибутом свята є Маланка з Василем та  своїми друзями. Цікаві конкурси, жива музика, щедрівки та смачні українські страви додадуть  святкування карпатського драйву. Пропустити це неможливо!

День третій, 14.01 

Івано-Франківськ - Дора - Яремче - Івано-Франківськ

Сніданок – шведська лінія.

09:00 Переїзд до с. Дора з зупинкою біля церкви пророка Іллі, збудованої за кошти  друзів  митрополита А.Шептицького.  Каплиця біля храму збудована у 1930 р. Всі роботи виконані з дерева  з стилі гуцульських будівель без жодного цвяха та покрита гонтом / 2015 р. церква була повністю відбудована після пожежі/. 

Екскурсія до  міста Яремче – відомого  найбільшим сувенірним ринком над гірської річкою Прут, водоспадом Пробій, великою кількість баз відпочинку, рестораном Гуцульщина, що був збудований без жодного цвяха в гуцульському стилі,  полонинами і звичайно карпатським побутом.

15:00 Виїзд групи.

Вартість туру :

Стандарт двомісний / 2 окремих ліжка

 

Напівлюкс  студіо  /*

1  ліжко

Напівлюкс студіо  /*

2 окремих ліжка

Стандарт одномісний

1988 грн. /1ос.

 

3450 грн./1ос.

 

3450 грн./1ос.

1988 грн./1ос.

 

 

  •        Дитина на дод місці  до 12 р  в Напівлюкс студіо -  1100  грн.

 •         Дорослий на дод місці  в Напівлюкс студіо –   1880  грн.

*Діти до 5 років в номері з батьками без додаткового ліжка -    500 грн./1ос.

 

Вартість туру включає:

• проживання в готелі "Надія" (2 ночі);

• харчування: 2 сніданки, 1 вечеря;

• екскурсії згідно програми;

• транспортне обслуговування;

Старий Новий рік (шоу програма +святковий стіл).

 Вартість туру не включає:

• страхування;

• вхідні квитки в музеї 40 грн/ос.;

• особисті витрати

 

* Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг та не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді будь-ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58.

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур