Смачні сувеніри з Прикарпаття

Смачні сувеніри з Прикарпаття
Вартість:
0 грн

Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість:

Рекомендуємо смачні еко-сувеніри з Івано-Франківська!

Лімітована партія крафтових сирокопчених ковбас за персональним рецептом масара Олекси - Коньячна з Hennessy V.S.O.P.

В її складі виключно фермерське місцеве м’ясо вищого сорту, відбірне сало, натуральні спеції та прянощі, а також коньяк №1 у світі!

Hennessy (Ге́ннессі) - один з найстаріших та найвідоміших французьких коньячних домів. Hennessy виробляє понад 50 млн пляшок коньяку на рік і посідає перше місце у світі з продажу коньяку. А колекція Hennessy V.S.O.P. (Very Superior Old Pale) створена 1817 року на замовлення короля Англії Георга IV.

Відчуйте себе королями та королевами! Ковбаса Коньячна з Hennessy V.S.O.P. стане чудовим подарунком навіть для найвибагливіших гурманів та прикрасить будь-який святковий стіл.

Історія гарбузового кохання.

Мало хто знає історію кохання Станіславського парубка Івана та заможної панянки Агнешки.

У 17 столітті в місті Станіславові жив парубок Іван та чарівна дівчина Агнешка. Сирота Іван працював пекарем, був дуже романтичним і мрійливим.

Агнешка походила зі знатного роду. Батько її був людиною суворою і хотів одружити доньку з людиною знатного роду. Про красу Агнешки було відомо на все місто, її малювали художники, і не один шляхтич мріяв одружитися з нею. Але покохала Агнешка простого пекаря Івана, який не мав за душею ні гроша.

Дізнавшись про наміри одружитись з донькою пихатий шляхтич наказав відіслати хлопцеві гарбуза, що означало відмову від шлюбу. Парубок не сприйняв подарунок як образу, а навпаки все своє кохання вклав в солодкий десерт, виготовивши з гарбуза неперевершений чудо-конфітюр. На той час такого делікатесу ніхто раніше не пробував і скоро слава про його смак поширилася містом.

Агнешці було заборонено бачитись з Іваном і це стало для пари страшною трагедією. Через кілька днів до міста з’їхались вельможні пани на важливий ярмарок. Батько Агнешки мав честь провести банкет для цього панства і вирішив вразити всіх нечуваною смакотою. Під час частування гостям подали незвичний десерт, який нагадував бурштин своїм кольором, на смак був надзвичайно духмяним та ніжним.

«Що це за диво?!» - запитували шляхтичі один в одного. «З якого заморського фрукту приготовлена ця страва?». Не стримуючи свого захоплення, батько Агнешки вигукнув: «За кухаря, який приготував таку смакоту не гріх віддати свою єдину доньку!» Радості Агнешки не було меж, коли дізналася, що кухарем виявився Іван. Згодом відгуляли весілля, а історія і досі додає натхнення молодим парам вірити у справжнє кохання!

За повір’ями, історія ця відбувалась в Станіславові на площі Ринок.

Товчена жива калина
Це було XV століття... На території теперішнього міста Коломия жила дівчина на ім'я Килина. Закохана вона була в парубка Романа, та кохання її було нерозділеним.
Йшла якось Килина лісом та й заблукала. Сіла біля кущика з яскравими червоними ягідкати та гірко заплакамла від своєї самотності. Той плач почув хлопець, що збирав поблизу хмиз, прийшов до дівчини, а вона аж розквітла, бо був той юнак не хто інший, як її коханий Роман. Він і допоміг дівчині вибратися з лісу. На знак подяки, спекла Килина Роману пиріжки з ягід того куща, де вони зустрілися. І сталось так, що хлопець, скуштувавши солодкий подарунок, одразу закохався в дівчину й їхня любов стала взаємною!
З того часу яскраво червоні ягоди залишають гіркоту на губах, мабуть, через дівочі сльози, а кісточка всередині має форму серця! Називають ці ягідки калиною. Таке диво - справжній народний символ. Колись в давнину калину називали весільним деревом, її суцвіттям прикрашали волосся нареченій, а весільний рушничок обов'язково був вишитий калиновим листям та ягодами.
Фірмовий сироп з бузини
Бузина здавна вважалась священним деревом, суцвіття та ягоди якого продовжують життя та дарують молодість.
Ще в IV ст до н.е. Гіпократ використовував бузину як лікувальну рослину при простуді, кашлі, для інгаляцій. В середні віки кущ бузини наділяли магічними властивостями, вірили, що в ньому живуть добрі духи-охоронці.

Карпатська дика ружа

Ружа (чайна троянда) - надзвичайна рослина, красу якої багато поетів і письменників оспівували в своїх творах. Дика ружа містить вітамін С, вітаміни групи В, каротин, кальцій. Вчені стверджують, що в ароматних пелюстках зберігається практично вся система Менделеева. Ружа позитивно впливає на кровоносну систему за рахунок високого вмісту заліза. Дуже популярним є джем з пелюсток дикої ружі. Він надзвичайно багатий глюкозою, сахарозою та фруктозою, а також має високу поживну цінність. В давнину, жінки вірили, що якщо приготувати коханому млинці з джемом із пелюсток ружі, то він залишиться вірним чоловіком на все подружнє життя.

Придбати корисні сувеніри можна в інтернет-магазині delikates.ua з доставкою по Україні, або у фірмових магазинах "Делікатес" Івано-Франківськ.

Замовити тур