Радимо
Стежками опришків та карпатських мольфарів

Стежками опришків та карпатських мольфарів
Вартість:
1735 грн

Івано-Франківськ – Яремче – Гошів - Скелі Довбуша-Яворів-Коломия-Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні

 

День 1.

Івано-Франківськ - Яремче

Прибуття до м. Івано-Франківськ. Зустріч на залізничному вокзалі. 

 Автобусна екскурсія до курортного міста Яремче. Огляд  найбільшого водоспаду  Пробій, вільний час на ринку сувенірів. Відвідання парку «Карпати в мініатюрі», де можна побачити Говерлу, Петрос, мости-віадуки, старовинну залізницю. Повернення до Івано-Франківська. Поселення в готелі Надія 3* https://www.nadiyahotel.com/

 Пішохідна екскурсія вулицями міста Станислава - майдан А.Шептицько, Свято-Вознесенський кафедральний собор, Ротонда Діви Марії, Ворота в місто, палац графів Потоцьких, Площа Ринок. Підйом на міську Ратушу-найвищу центральну точку міста,з якої відкривається  прекрасна панорама  Івано-Франківська та Карпатських гір.

 Унікальний майстер - клас з європейського етикету в «Надії»/вечеря/ під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія», вивчають гастрономію та правила користування приборами, смакують страви. Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету». Вільний час.

День 2.

Гошів – с. Бубнище

Сніданок

Автобусна екскурсія до Гошівського монастиря. Монастир XVI ст. знаходиться на горі Ясна. Там у церкві Преображення і  знаходиться чудотворна ікона «Цариця Карпатський гір», до якої кожного року відбуваються піші прощі з усієї України.

 Відвідання знаменитих Скель Довбуша пам’ятки природи, що розташована на висоті 668 м посеред букового лісу.

 Скелі Довбуша - це скелясті виступи каменю-пісковику заввишки до 90 м, які утворилися тут понад 70 млн. років тому. За легендою, славнозвісний карпатський Робін Гуд – Олекса Довбуш переховувався тут від ворогів і саме в одній із печер заховав свій скарб.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря

День 3.

Коломия - Яворів

Сніданок

Автобусна екскурсія в Коломию -  місто коломийок, багате на архітектурні та  історичні пам’ятки: музеї, Ратуша, народний дім, костьол Ігнатія Лойолли, найбільший  кафедральний собор регіону.

Відвідання унікального в Європі  музею «Писанка» зведеного у формі великого яйця та занесеного в книгу рекордів Гінесса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з усіх областей України та країн світу.

 Переїзд в Яворів - унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес підготовки та  виробництва   ліжників від прядіння вовни до першого візерунку (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни, спеціальні подушки.

Вечеря .

Від’їзд групи

Вартість туру 1735 грн./ос. при групі 20+2

                      

Вартість включає

Вартість не включає

- Екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

- Проживання в готелі (2 ночі)

- Харчування – сніданки 2, вечері –2, майстер клас з європейського етикету/як вечеря

- Страхування

 

- Вхідний квиток Підйом на  Ратушу -15грн

- Музей «Писанка» - учні 5грн/дор.20 грн

- Вхідний квиток / виробництво ліжників – 10грн

При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати.

Якщo після бронювання туру Ви не отримали відповіді будь-ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58.

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур