Радимо
Стежками опришків та карпатських мольфарів

Стежками опришків та карпатських мольфарів
Вартість:
1650 грн

Івано-Франківськ – Яремче – Гошів - Скелі Довбуша - Яворів - Коломия - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні

День 1.

Прибуття до м. Івано-Франківськ. Зустріч на залізничному вокзалі. 

Івано-Франківськ - Яремче

 Пішохідна екскурсія вулицями міста Станислава - майдан А.Шептицько, Свято-Вознесенський кафедральний собор, Ротонда Діви Марії, Ворота в місто, палац графів Потоцьких, Площа Ринок. Підйом на міську Ратушу-найвищу центральну точку міста,з якої відкривається  прекрасна панорама  Івано-Франківська та Карпатських гір.

 Автобусна екскурсія до курортного міста Яремче. Огляд  найбільшого водоспаду  Пробій, вільний час на ринку сувенірів. 

Підкорення Скель Довбуша. Опришки колись проживали в Карпатах та ховалися у віддалених місцевостях. Пропонуємо відвідати маршрут гірських воїнів та дізнатися, як вони проживали, та де, за легендами, ховали незліченні скарби (вх.кв.- 25 грн./ос).  Центральну частину міста прикрашає водоспад Пробій та сувенірний ринок, де представлені вироби народних умільців.

Повернення до Івано-Франківська. Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

День 2.

Сніданок – шведська лінія.

Гошів –  Бубнище

Автобусна екскурсія до Гошівського монастиря. Монастир XVI ст. знаходиться на горі Ясна. Там у церкві Преображення і  знаходиться чудотворна ікона «Цариця Карпатський гір», до якої кожного року відбуваються піші прощі з усієї України.

Відвідання знаменитих Скель Довбуша пам’ятки природи, що розташована на висоті 668 м посеред букового лісу.

Скелі Довбуша - це скелясті виступи каменю-пісковику заввишки до 90 м, які утворилися тут понад 70 млн. років тому. За легендою, славнозвісний карпатський Робін Гуд – Олекса Довбуш переховувався тут від ворогів і саме в одній із печер заховав свій скарб.

Повернення до Івано-Франківська.

День 3.

Сніданок – шведська лінія.Виїзд з готелю.

Коломия - Яворів

Автобусна екскурсія в Коломию -  місто коломийок, багате на архітектурні та  історичні пам’ятки: музеї, Ратуша, народний дім, костьол Ігнатія Лойолли, найбільший  кафедральний собор регіону.

Відвідання унікального в Європі  музею «Писанка» зведеного у формі великого яйця та занесеного в книгу рекордів Гінесса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з усіх областей України та країн світу.

 Переїзд в Яворів - унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес підготовки та  виробництва   ліжників від прядіння вовни до першого візерунку (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни, спеціальні подушки.

Від’їзд групи

Вартість туру 1650* грн./ ос.

при групі 20 осіб

Вартість включає:

Вартість не включає:

- проживання в готелі 2 ночі

- 2 сніданки

- екскурсійне та транспортне обслуговування

-   вхідні квитки

-   страхування

-  особисті витрати

 

 

* - При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58


Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур