СПО
Святий Миколай чекає на зустріч в Карпатах!

Святий Миколай чекає на зустріч в Карпатах!
Вартість:
1200 грн

Івано-Франківськ – Маєток Св. Миколая (Пістинь) – Коломия – Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 2 дні

День перший 16.12

Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська. 

Сніданок – шведська лінія / 120 грн 1 ос/

 Автобусна екскурсія до резиденції святого Миколая, що розташована посеред гір в красивому карпатському краї   на території парку «Гуцульщина». На території Маєтку Миколая можна відвідати   кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая, де він зі своїми помічниками працює цілий рік, приймає листи та готує подарунки. Тут зможете придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці. Отримання подарунків та зустріч зі св.Миколаєм !

Переїзд  в Коломию.

 Обід.

Місто Коломия -  місто коломийок/жартівливих пісень/, багате на архітектурні та  історичні пам’ятки: Міська ратуша, проспект Чорновола, найбільший греко-католицький храм Західної України Катедральний собор Преображення Христового,  Церква Священномученика Йосафата,  палац культури, театр.

Відвідання унікального в Європі  музею «Писанка» вх.кв 20 грн /1 ос зведеного у формі великого яйця та занесеного в книгу рекордів Гінесса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з усіх областей України та країн світу.

Поселення в готелі  Надія *** , що розміщений в центральній частині міста Івано-Франківськ. 

Вечеря та  Майстер - клас з розпису  карпатських пряників. Учасники оглянуть процес виробництва та випікання солодощів, дізнаються тонкощі роботи з пряниковим тістом, визначать кращий рецепт, виготовлять традиційний пряник-подарунок своїми руками та ознайомляться із сучасними трендами кондитерських виробів.

 

День другий 17.12

Сніданок – шведська лінія

08:00 –звільнення номерів та переїзд в Яремче.

Виїзд до Яремче – найвідомішого міста-курорта Карпатських гір. Тут можна знайти все, що потрібно туристу: найбільший сувенірний ринок, найвидовищніший високогірний водоспад Пробій, архітектурні пам’ятки минулих століть – дерев’яна церква св. Пророка Іллі, ресторан Гуцульщина збудований без жодного цвяха, храм Різдва Святого Івана Хрестителя.

Відвідання приватного музею під відкритим небом «Карпати в мініатюрі», де можна відчути себе велетнем і побачити Говерлу, гірські річки, Карпатські віадуки, обсерваторію на г. Піп Іван, церкву Пророка Іллі /вх.кв.- 30 грн, дит 20 грн/

Повернення до Івано-Франківська. Обід.

Знайомство з Івано-Франківськом розпочинається  від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Драматичний театр імені Івана Франка (автори  проекту Д.Сосновий,художники В.Вільшукі В.Шевчук, столяр М.Овчар отримали Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі), центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею.Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні  та ресторани.Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором, затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  фортечний провулок «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні Фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, Катедральний собор Св.Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога.

Трансфер на залізничний вокзал.

Вартість туру 1200 грн. при групі 40 + 4

 

 У вартість входить:

-         Екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

-         Проживання в готелі (1 ніч)

-         1 сніданок ,  1 вечеря,  2 обіди ,

-         майстер клас з розпису пряника

-         квиток в маєток Святого  Миколая

-         страхування

-         подарунок від Святого Миколая

 У вартість не входить:

-         особисті витрати

   * Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг та не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді будь-ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур