Про компанію - про туроператор "Надія"

Туристичний оператор ”Надія” представлений на українському ринку туристичних послуг вже більше 20 років, а також є ексклюзивним офіційним представником готелю NADIYA HOTEL*** www.nadiyahotel.com.

 

Внутрішній туризм є основним напрямком роботи туроператора: зустріч та екскурсійне обслуговування туристичних груп у самому серці Карпатського краю – Івано-Франківську та області. Організація турів вихідного дня, святкових та одноденних турів по Карпатах і Прикарпаттю для гостей та жителів Івано-Франківщини.

Зовнішній туризм – другий з напрямків роботи туристичної фірми “Надія”. Для Вас ми організуємо казковий відпочинок у будь-якому куточку світу.

 

Родзинками пропозицій туроператора “Надія” є:

• Оздоровлення на термальних курортах Угорщини.

• Відпочинок на узбережжі Адріатичного моря Хорватії (як в готелях, так і в приватних віллах).

• Автобусно-екскурсійні тури по Європі виїздом з Івано-Франківська.

 нагорода тріумф 2012

Колектив туристичної фірми  “Надія” – це команда кваліфікованих менеджерів, які надають професійну консультацію, мають великий досвід в організації відпочинку, є відмінними перекладачами та екскурсоводами.

З гордістю повідомляємо, що делегати зарубіжних консульств і посольств, а також представники місцевої влади неодноразово відмічали високий рівень професіоналізму туроператора “Надія” та його працівників.

 

Наші  нагороди та відзнаки:

• Грамота Державної служби туризму і курортів за вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток туристичної галузі в Україні.

• Диплом компанії “Аккорд-Тур” у 2009 році за надійність у роботі, оперативність, професіоналізм, відданість туристичній галузі та найкращі показники з продажу.

• Нагорода “Тріумф 2009” у номінації “Кращий туристичний оператор року”.

• Нагорода “Тріумф 2012” у номінації “Краще туристичне підприємство десятиріччя”.

• Переможець проекту www.galka.if.ua "Підприємець року -2016"  в номінації "Туроператор року".

 

Lizenziya_turoperatora.jpg