Греція

Що варто обов’язково побачити в Греції?

Кіфісія - курортне містечко в 14 км на північ від Афін. У Кіфісіі знаходяться одні з кращих афінських ресторанів, кондитерських і кафе. На невеликій відстані від Афін знаходиться смуга розкішних пляжів - в містечках Фаліро, Гліфада, Вура, Варкіза, Кавур і Вуліагмені (найпрестижніший курорт в Аттиці). Трохи далі, 20-40 км від Афін, розташовані відомі курорти Аттики - Маті, Марафонас, Враврона, Лагонісі, Неа-Макрі, Лутракі (славиться цілющими мінеральними водами, красивою природою і унікальними кліматичними умовами).

Афіни - столиця Греції - місто дивовижної долі, живе свідчення вищих досягнень культури, які знаходять своє безпосереднє вираження в пам'ятках різних епох. Об'єкти, що складають славу Греції: Парфенон, Ерехтейон з його знаменитими каріатидами, Пропілеї, храм Ніки Безкрилої (на Акрополі), музей Акрополя, храм Зевса Олімпійського, Одеон Геродота Аттичного, на сцені якого й сьогодні даються різні вистави, біломармуровий стадіон, де у 1896 році пройшли перші Олімпійські ігри сучасності, а також будівлі Парламенту, Афінського університету і Академії наук.

Пелопоннес - одна з найгарніших областей країни з безліччю історичних пам'яток і античними руїнами, густі ліси, а море має неповторно синій колір. Регіони Пелопоннесу: Коринфія - відома своїми численними літніми курортами, розташованими на її узбережжя, а також різними археологічними пам'ятками.

Македонія - найбільша область Греції, що займає її північну частину. Салоніки, столиця області Македонія, приваблює туристів не тільки можливістю побувати у цьому найбільшому торговому та культурному центрі Греції, але й чудово відпочити влітку на узбережжі Термічної затоки в її передмістях: Переа, Агіа Тріада, Неі Епіватес.

Острів Крит. Кносський палац – є однією з найбільш відомих визначних пам'яток не тільки критської, але і всієї світової цивілізації.

Грамвуса - це одне з найбільш цікавих місць в північно-західній частині острова Кріт. На цьому острові стоїть венеціанська фортеця, збудована у XVI ст.

Острів Санторіні - єдиний в Європі острів вулканічного походження. Сувора, похмура краса навколишнього ландшафту зі скелями з чорної застиглої лави є постійним нагадуванням про могутність сил, що таяться в надрах планети.