Майстер - класи

Майстер - класи від Фірми «Надія» веселий, цікавий та смачний варіант проведення тімбілдінгу для Вашої компанії при   перебуванні в  Івано-Франківську.

Творчий майстер - клас з європейського етикету в «Надії» під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія»,вивчають гастрономію та правила користування приборами, смакують страви та знайомляться з історією кращих вин світу.Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

Мінімальна к-сть від 20 осіб, тривалість від 2 годин.

Вартість від 290 грн./дор. - 200 грн./дит.

 

Майстер - клас з розпису  карпатських пряників:  тісто, випічка, розпис.

Кондитерський Дім Надія презентує урок  з випікання пряників. Учасники оглянуть процес виробництва, дізнаються тонкощі роботи з пряниковим тістом, визначать кращий рецепт, виготовлять пряник-подарунок своїми руками та ознайомляться із сучасними трендами кондитерських виробів.

Для даного майстер - класу форми пряників можна замовити наперед за Вашим побажанням.

Мінімальна к-сть від 20 осіб, тривалість  2 годин

Вартість від 150 грн/ос.

Майстер –клас «Склади свій бургер»- цікаві факти з історії страви та широкий вибір складників, з яких кожен учасник створює свій унікальний бургер і весело проводить час. Майстер-клас відбувається тільки на відкритій терасі Залу Європейський, кожен має можливість оглянути процес приготування м’яса в печі Хоспер, за бажанням замовити пиво чи вино (лише для дорослих груп). Для дитячих груп пропонуються соки та узвар.

Мінімальна к-сть від 20 осіб, тривалість  2 годин

Вартість від 200 грн/ос.


 

Інтернет-магазин delikates.ua власної продукції з доставкою по Україні

Замовити тур
Повне ім'я*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека