Майстер - класи

Майстер - класи від Фірми «Надія» веселий, цікавий та смачний варіант проведення тімбілдінгу для Вашої компанії при   перебуванні в  Івано-Франківську.

Творчий майстер - клас з європейського етикету в «Надії» під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія». Майстер - клас відбувається під час повноцінного обіду з трьох страв. Під час майстер-класу можна опанувати гарні манери за столом, тонкощі ресторанного етикету, дізнатися історії походження страв і напоїв, навчитися правилам споживання як звичних, так і вишуканих екзотичних делікатесів. Родзинкою є десерт-фламбе “Creppe Suzette”, який готується безпосередньо перед слухачами в залі ресторану. Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

Мінімальна к-сть від 20 осіб.

Вартість від 290 грн./дор. - 200 грн./дит.

 

Майстер - клас з розпису  карпатських пряників:  тісто, випічка, розпис.

Кондитерський Дім Надія презентує урок  з випікання пряників. Учасники оглянуть процес виробництва, дізнаються тонкощі роботи з пряниковим тістом, визначать кращий рецепт, виготовлять пряник-подарунок своїми руками та ознайомляться із сучасними трендами кондитерських виробів.

Для даного майстер - класу форми пряників можна замовити наперед за Вашим побажанням.

Мінімальна к-сть від 20 осіб.

Вартість від 150 грн/ос.

Майстер –клас «Склади свій бургер»- цікаві факти з історії страви та широкий вибір складників, з яких кожен учасник створює свій унікальний бургер і весело проводить час. Майстер-клас відбувається тільки на відкритій терасі Залу Європейський, кожен має можливість оглянути процес приготування м’яса в печі Хоспер, за бажанням замовити пиво чи вино (лише для дорослих груп). Для дитячих груп пропонуються соки та узвар.

Мінімальна к-сть від 20 осіб.

Вартість від 200 грн/ос.

Майстер -клас "Королівська чайна церемонія"

Це одна з найбільш святкових та атмосферних церемоній, що якнайкраще відображає всю витонченість та пишність чайних традицій. Розкішні порцелянові сервізи, апетитні закуски, приємні бесіди і, звичайно ж, ароматні чаї. А все почалося з однієї звички...

Майстер-клас включає:
- основні правила "5 o'clock tea";
- традиційне чаювання в англійському стилі;
- профорієнтаційну екскурсію компанією "Надія".

Мінімальна к-сть від 20 осіб.

Вартість від 200 грн/ос.


 

Інтернет-магазин delikates.ua власної продукції з доставкою по Україні

Замовити тур
Повне ім'я*
Телефон*
Email*
Дата виїзду*
Кількість людей*
Додаткова інформація
Безпека* (введіть цифри в рамці)
Безпека