Манявський Скит - релігійна святиня

Манявський Скит - релігійна святиня
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місцезнаходження: 50 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 4 години

Православний  монастир  Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ’я. Розташований за 40 км. від Івано-Франківська.
На території зведено Хресто-Воздвиженський храм, є чудотворні ікони, діє трапезна для монахів та відвідувачів.
Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля  цілющого джерела, річки Манявка  в унікальному мікрокліматі.
Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені.
На думку вчених, саме у Скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя, і навіть убивця Маковський погодився «відіслати тіло в маєток у Руду» і як «русина по-руськи поховати».
В 30-х роках робилися спроби розшукати могилу гетьмана, але останків не виявлено. Як оригінальний експонат у Скиті залишилась надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумени: Йов Княгиницький та Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 давніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

Манявський водоспад (спец. транспорт по руслу річки)  - цілих 18 метрів неймовірної краси! Сам водоспад знаходиться у мальовничому гроті, що просто створений для романтичних і, можливо, трохи містичних фотосесій.

Мирослава
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia5
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур