Резиденція Святого Миколая

Резиденція Святого Миколая
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місцезнаходження: 85 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 7/9 годин

"Маєток Святого Миколая"  відкрито на території національного природного парку "Гуцульщина" в  2004 році.До центральної садиби комплексу входить Будинок Святого Миколая, інфоцентр, культурно-мистецький центр, етнографічний музей, вольєрне господарство та дитяча колія з казковими станціями.

"Маєток Святого Миколая", зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі. У ньому облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з Маєтку, щоб розвезти дітям подарунки.

На території комплексу відкрито кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України. На кожен з них він дає відповідь з допомогою своїх помічників.

Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями. Облаштоване тут місце і для вогнища, навколо якого розташовані крісла дванадцяти чеснот. Біля будиночку працівники парку збудували для дітвори ігровий майданчик. Цікавими і видовищними видаються Миколаївські свята у Маєтку Святого.

Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур