Хіт продажів
Казка Карпат!

Казка Карпат!
Вартість:
2318 грн

Івано-Франківськ - Яремче - Буковель - Шешори - Пістинь - Скит Манявський - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні/ 2 ночі

.

День 1.

Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська.

Яремче - Буковель

Переїзд до Яремче  - туристичного центру розташованого між горами на березі річки Прут.

Водоспад Пробій, карпатська архітектура, огляд зовні ресторану «Гуцульщина»,що побудований без жодного цвяха, найбільший сувенірний  ринок  Карпат над річкою.    Вільний час на обід.

Переїзд в ТК Буковель.

Підйом на оглядовому підйомнику, звідки відкривається прекрасний вид на гори Говерлу та Хом’як (вх.кв. на сайті). Вільний час для прогулянок по  одному з найбільших туристичних комплексів Європи.

 Повернення до Івано-Франківська.

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

Вечеря.

День 2.

Сніданок -шведська лінія

Шешори - Пістинь

Сріблясті водоспади розташувалися каскадами у невеличкому селищі Шешори в Карпатах. Саме їхня краса надихнула місцевого автора на написання знаменитої “народної” пісні «Гуцулка Ксеня».

Автобусна екскурсія до резиденції святого Миколая, що розташована посеред гір в красивому карпатському краї   на території парку «Гуцульщина». На території Маєтку Миколая можна відвідати   кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая, де він зі своїми помічниками працює цілий рік, приймає листи та готує подарунки. Тут зможете придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці. Отримання подарунків та зустріч зі св.Миколаєм !

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

День 3

Сніданок- шведська лінія.  Виїзд з готелю.

Манявський Скит - Івано-Франківськ

Ще у 13 ст. вражаюча краса карпатських гір “манила” своєю недоторканістю та самотністю. Саме тут, в Манявському Скиті, Йов Княгиницький у 1606 р. заснував чоловічий монастир. У часи найбільшого розквіту тут проживало до 200 монахів. На території була збережена  в’їздна та оборонна  вежа, відновлена дзвіниця та  дерев’яна церква Воздвиження Чесного Хреста. Біля монастиря протікає чудодійне джерело, яке бере свій початок від Блаженного каменя (місце заснування монастиря).

Повернення до Івано-Франківська.

Пішохідна екскурсія по м. Івано-Франківську: затишні європейські вулички, які приведуть Вас до  міської Ратуші, найбільша пішохідна вулиця з кав’ярнями та сувенірними магазинами, старовинні будинки з куполами, «Банківський квартал»,сквери,парки,площа Ринок з таємними підземеллями, Брама з золотим левом, «Дерево щастя», фортечний Бастіон.

Творчий майстер - клас з європейського етикету під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія»,вивчають гастрономію та правила користування приборами, смакують страви та знайомляться з історією кращих вин світу.Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

Трансфер групи на вокзал.

Вартість туру 2 318* грн./ ос.

при групі 19 осіб

Вартість включає:

Вартість не включає:

- проживання в готелі 2 ночі

- 2 сніданки, 2 вечері, майстер-клас

- екскурсійне та транспортне обслуговування

-   вхідні квитки

-   страхування

 -  особисті витрати

 

 

* - При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58.

Замовити тур