Карпатський трамвай-екологічна вузькоколійка

Карпатський трамвай-екологічна вузькоколійка
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місцезнаходження: 70 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 8 годин

Карпатський трамвай – унікальна вузькоколійка, збудована ще 1989р..  Унікальність її в тому, що і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту.

Трамвайчик неспішно везе вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду.

Під час подорожі можна відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник «Ширковець», скуштувати цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та найчистішої в Карпатах води з гірського джерела «Дюзркач». А у теплу пору року можна скупатися у чудових гірських водоспадах Мізунки.
Протягом всієї прогулянки колоритні місцеві екскурсоводи не дозволять сумувати нікому, розповідаючи неймовірні подробиці з історії регіону і рясно перемежовуючи їх влучними та яскравими жартами.

У Солотвинському лісництві знаходяться перші соляні родовища початку одинадцятого століття та символічна капличка, а на зупинці Мундунок можна дізнатися про особливості давніх лісорозробок.

Мар'яна
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: karpaty-tour
Email: tour@nadia.if.ua
Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua