Хіт продажів
Карпатський трамвай та Галицьке князівство

Карпатський трамвай та Галицьке князівство
Вартість:
800 грн

Івано-Франківськ – Карпатський трамвай - Галич

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду:
Тривалість: 2 дні

День 1

Івано-Франківськ – Карпатський трамвай

Прибуття до м. Івано-Франківськ.Зустріч на залізничному вокзалі. 

Прогулянка Карпатським Трамваєм - вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. і до цього часу є  діючою.

Трамвайчик неспішно везе вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями над горами, а колія повторює серпантин ріки і проходить близько до краю берега, що здається, ніби потяг пірне у воду.На маршруті Вас вітають веселі музики та смачний перекус / за дод.оплату/

 Відвідання Центру спадщини Вигодської вузькоколійки.В залі центру можна оглянути раритетний паровоз, макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення та багато інших цікавинок виготовлених за останнім зразком техніки.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

День 2

Івано-Франківськ - Галич

Сніданок

Пішохідна екскурсія вулицями міста Станислава - майдан А.Шептицько,Свято-Вознесінський кафедральний собор, Ротонда Діви Марії,Ворота в місто,палац графів Потоцьких, Площа Ринок. Підйом на міську Ратушу-найвищу центральну точку міста,з якої відкривається  прекрасна панорама  Івано-Франківська та Карпатських гір.

  Творчий майстер - клас з європейського етикету в «Надії» під час якого Ви  інспектуєте  готельні номери, оглядаєте виробництво м’ясних  виробів та смакуєте  випічку в Кондитерському Домі «Надія»,вивчаєте гастрономію та правила користування приборами. Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

 Переїзд до міста Галич – маленького і затишного містечка, що розташоване на р. Дністер. Колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року.

 Відвідання Музею народної архітектури та побуту Прикарпаття.Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.

 У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами.

Від’їзд групи.

Вартість туру        800 грн./ос. при групі 20+2

                                890 грн./ос. при групі 30+3

Вартість включає

Вартість не включає

- екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

- проживання в готелі Надія 3* 1 ніч

- харчування – сніданок 1, вечеря 1, майстер клас з європейського етикету/обід

- страхування

- вхідний квиток  Карпатський трамвай – 75 грн

- музеї в  м. Галич– 15грн

- підйом на  Ратушу -15грн

 При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати.

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур