Хіт продажів
Кам'янець-Подільський, Хотин

Кам'янець-Подільський, Хотин
Вартість:
0 грн

Івано-Франківськ - Кам'янець-Подільський - Хотин - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Тур під запит
7:00 Виїзд з Івано-Франківська від готелю “Надія”комфортабельним автобусом.

Переїзд до м. Кам’янець-Подільський - одного з найдавніших міст України. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. «Квітка на камені» - так милозвучно називають древній Кам’янець-Подільський. Тут мирно співіснують мусульманський мінарет, православні та католицькі храми, гарем, фортеця, інші оборонні споруди та чудові краєвиди каньйону річки Смотрич.

Екскурсія по Кам’янець–Подільському. Стара фортеця – музей-заповідник XIII-XVII ст., та Нового замку (в програмі башти та підземелля, криниця, Боргова яма, Кармалюкова вежа); Кафедральний костел (унікальна пам’ятка архітектури – Брама Станіслава Августа, Мадонна на мінареті); Польська та Руська брами, Турецький міст, Домініканський костел XIV-XVIIст., Тринітарський костел, Петропавловська церква, Миколаївська церква XIV ст., Польська та Вірменська торгові площі.

Переїзд до м. Хотина – Відвідання Хотинської фортеці — фортеця XIII-XVIII століття. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 9 столітті князем Володимиром Святославичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі. Мальовничість та живописність краєвидів фортеці та міста зачарують усіх.

Повернення до м. Івано-Франківська з бажанням приїхати сюди знову!

 

У вартість входить: 

  • проїзд автобусом
  • супровід керівником групи 
  • екскурсійне обслуговування по маршруту

  У вартість не входить: 

  • страхування
  • особисті витрати 

  Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58 

Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур