Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel 4*

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel 4*

Рейтинг отеля:
Страна отеля:
Угорщина


Неможливо визначити архітектурний стиль готельно-купального комплексу «Saliris Resort». Заїжджаючи в Термальну долину з боку п. Дем'єн або р Егер,  в хмарах пари, що піднімається з соляного пагорба, він може здатися терасовим будинком. У міру наближення до нього, все більше відчувається атмосфера родинності і «добрих старих часів». «Saliris Resort» навмисно не наслідує сучасні уявно модні тренди, з огляду на те, що тут все визначається природним оточенням: інтер'єр зустрічає вас земельними квітами матеріалів, що виділяють елегантність. Стосується це пакистанської соляної цегли, яка формує неповторний вигляд бару і рецепції, облагороджує в ще більшій мірі елегантність громадських приміщень, а також унікальних шпалер, виготовлених вручну.

В оформленні дизайну інтер'єру явно проглядається прагнення до забезпечення присутності преміум-матеріалів в кожному номері.

 

З 203 номерів «Saliris Resort» 190 стандартних номерів - в тому числі 50 суміжних, 9 апартаментів, 1 президентські апартаменти і 3 номери пристосовані для інвалідів. Кожен номер обладнаний телевізором з плоским екраном, що показує близько 20 каналів, телефоном, підключенням до Інтернету, міні-баром, сейфом, повітряним опаленням і охолодженням, також забезпечена можливість приготування кави або чая. У кожної кімнати є тераса.

Гості готелю мають можливість відвідувати купальню при готелі 1900 квадратних метрів водної поверхні, 17 зовнішніх і внутрішніх басейнів (термальних і басейнів з розважальними комплексами).