Ахунгала

Містечко Ахунгала (Ahungalla) розташоване на південно-західному узбережжі Шрі-Ланки, в 76 км на південь від Коломбо, в 4 км на північ від містечка Балапітія (Balapitiya). Курортна зона цього невеликого містечка тиха з досить протяжним, малолюдних пляжем. Кращий сезон для відпочинку починається тут в грудні і триває до квітня. В цей час тут завжди сонячно, кількість опадів мінімальне, короткочасні дощі, як правило, проходять в нічний час. Океан в цей період чистий і спокійний. Захід в воду досить пологий, морських їжаків, скатів і інших небезпечних тварин біля берега немає.

З визначних пам'яток слід відзначити озеро Мадуганга (Maduganga Lake), старовинний буддійський храм Galwehera Maluwe Raja Maha Vihara, музей масок в Амбалангоде (в 15 хвилинах їзди на південь від Ахунгали), а також черепахову ферму в Косгода (в 7 хвилинах їзди на північ) . Крім цього, в готелі можна замовити екскурсію по річці Маду Гангу, так зване бот-сафарі. Річка і озеро утворили тут унікальну екосистему мангрових лісів з численними представниками плаваючої, плазуючої і літаючої фауни.

У містечку є центр аюрведи, магазини і продуктові крамниці, а також ресторани і кафе. Найпопулярніші і за адекватними цінами: Jungle Beach Restaurant & Watersport Ahungalla - морепродукти і традиційна ланкійська кухня (5 хвилин на південь від готелю Heritance Ahungalla), Sunshine Restaurant - морепродукти (в північній частині пляжу Ахунгали), Daniel's Pub Ahungalla - пиво, лікери, коктейлі, закуски (неподалік від готелю Heritance Ahungalla).


Шрі-Ланка Название отеля
Курорт
Категория