Андаманські острови

Андаманські острови входять в архіпелаг "Андаманські і Нікобарські острови". Це унікальний острівній штат Індії, справжній рай з обширними білопіщаними пляжами, кораловими рифами, ідеальної чистоти і прозорості вода. Приголомшлива незаймана чистісінька природа, багатюща рослинність, м'який клімат чекають вас на Андаманських островах.

Пляжі Андаманських і Нікобарських островів:

-бухта « Корбина» - кращий пляж поруч з Порт-Блером. Це невелика ділянка м'якого білого піску, прихований від сторонніх очей зеленим пальмовим пологом. Тут розташований непоганий ресторан, гестхауз і курортний готель Peerless Resort. У 30 км на південь знаходиться «Пташиний острів» чірья-Тапу, куди можна дістатися по єдиній дорозі крізь джунглі і болота від маленького рибальського села до широкої бухти з черепашковими пляжами.

 

-«Вайпер-Айленд» - крихітний тихий острівець, розташований всередині гавані Порт-Блера. Пляжі острова піщані, вся інша територія покрита зеленню.

 

-острів Хейвлок славиться прекрасними білосніжними пляжами, найпопулярніші з яких - Виджаянагар і Радханагар. Кришталево чиста вода і приголомшливі коралові рифи, а також численна морська живність, включаючи дельфінів, черепах і велику рибу, незмінно привертає на острів чимало туристів. На пляжі Виджаянагар є дайвінг-центр - ідеальне місце для дослідження життя морських мешканців. Крім того, в лісах острова можна навіть побачити слонів.

 -Карматанг знаходиться в північній частині Середнього Андамани, в 136 км від Порт-Блер. Це симпатичний тихий пляж, місце, де великі черепахи відкладають яйця.

-острів Дігліпур (136 км від Порт-Блер) знаменитий піщаним пляжем Рамнагар: тут ростуть ароматні апельсини, а під водою можна побачити сотні дивовижних риб. Острів перетинає єдина на архіпелазі річка - Каплонг.

-острів Рутланд - ідеальне місце для еко-туризму. Зупинитися можна в невеликих котеджах Totani Resort, звідки і почати дослідження прекрасних мангрових заростей і коралових рифів острова.


Індія Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля