Керала

Це столиця прянощів і кокосових пальм. Земля рисових, чайних і кавових плантацій. Край срібних пляжів, очеретяних хатин і мальовничих каналів.

Керала - це кращі пляжі; самі комфортабельні готелі; канали по яких можна подорожувати на хаузботах (готелях-човнах); плантації спецій, кави, чаю; національний заповідник Перьяр; бойове мистецтво «Каларіпаятту»; традиція знаменитого індійського танцю «катхакалі»; аюрведические центри ... І все це на тлі пальм, численних християнських соборів (третина населення - християни) і одночасно червоних прапорів з серпом і молотом, тому що Керала - це комуністичний штат. Це найбагатший, найчистіший, самий освічений (100% грамотність населення), найупорядженіше регіон Індії. Мауглі - це теж Керала!

Найрозповсюджденішими пляжами Керали є:

-пляж «Марарі» в Аллеппі - самий білосніжний і нескінченний пляж Керали. Готелі найвищого рівня, дуже спокійний і умиротворений відпочинок;

-пляж «Ковалам» біля Трівандрума - найактивніший пляж з прекрасною набережною, наявність інфраструктури і доступною готельною базою;

-пляж «Варкала» (120 км від Трівандрума) знаменитий своїм умиротворенням і "справжнім індійським колоритом". Так як пляж цей достатоно віддалений від аеропортів, українські туристи їдуть туди досить рідко, вважаючи за краще Ковалам (всього 20 хв їзди). Але Варкала пропонує відмінний рівень готелів, прекрасні клініки аюрведи і медицини, а також мальовничу природу.


Індія Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля