Ріміні

 Тисячі туристів з різних країн обирають його місцем свого відпочинку. Особливо місто популярне серед молодих людей, яких сюди приваблюють численні бари, ресторани, нічні дискотеки і аквапарки. У Ріміні можна знайти розваги на будь-який смак: тематичні парки атракціонів, школи підводного плавання, школи серфінгу, дельфінарії, яхт-клуби, рибна ловля, гольф, теніс, сквош і т.д.
Численні пам'ятники стародавньої культури збереглися до наших днів і прикрашають цей популярний курорт. Розвиток туризму в Ріміні теж має вельми тривалу історію.
  Але, перш за все Ріміні привертає туристів своїми приголомшливими пляжами і захоплюючим нічним життям. У 40 км. від Ріміні знаходиться найкращий в Італії розважальний парк "Мірабіландія", який, до речі, вважається найбільшим в Європі після французького "Діснейленда" в Парижі і іспанського "Порт Авентура" в Салоу.
  Клімат на більшій частині Італії - субтропічний середземноморський, на півночі - перехідний до помірного. Літо сухе і спекотне, середні температури липня від +20 до + 28 ° C, при південному вітрі підвищуються до +40. Зима м'яка, середні температури січня від 0 ° C на півночі країни до +12 на Апеннінському півострові і островах. Сніг тримається тільки в горах.


Італія Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля