Лідо ді Езоло

Лідо ді Езоло - узбережжя міста Езоло. Знаходиться на Венеціанській Рив'єрі, в області Венето, на Північному березі Адріатичного моря. Тут немає великого автомобільного руху і немає промислових об'єктів, море чисте і мілководне, пляжі доглянуті, довгі і широкі з «золотим» піском. Це найвідоміший морський курорт на Венеціанській Рив'єрі.

Лідо ді Езоло - мудрий вибір, якщо ви плануєте відвідати Венецію. А також від Лідо ді Езоло за 2 години можна дістатися до гірськолижних центрів Доломітів, за три години до Флоренції, Мілана та озера Гарда, де знаходиться парк атракціонів і розваг - італійський аналог парку Діснея.

Лідо ді Езоло - порівняно маленька область, яка славиться своїм багатим минулим і сучасним комфортом. Вдень тут тихо, більшість гостей до вечора пропадають в Венеції. Місцеві їздять на велосипедах, мотоциклах по своїх справах. Курорту Лідо ді Езоло присвоєно статус Блакитного прапора. Цей статус дається узбережжям за спеціальними критеріями включаючи якість води, безпеку, менеджмент і якість послуг. Статус Блакитного прапора - символ якості впізнаваний туристами і туроператорами.

Курортний сезон тут починається в кінці травня і триває до початку жовтня. Столиця веселощів і моди робить все можливе, щоб задовольнити потреби своїх туристів.


Італія Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля