Анталія

Анталія - туристична столиця Середземноморського узбережжя Туреччини. За її археологічні цінності та природну красу Анталію називають "Турецькою Рів'єрою". Багата історична спадщина, унікальна природа, чистенькі пляжі та сучасні готелі з відмінним рівнем сервісу залучають сюди тисячі туристів зі всіх куточків світу.

Місто побудоване на скелястому узбережжі на висоті 39 м над рівнем моря і тягнеться уздовж Анталійської затоки. Засніжені вершини Торосських гір, спрямовані у високе небо, різноманітні скелі і прибережні печери сформували один з найфантастичніших пейзажів узбережжя Середземного моря.

Недалеко від Анталії знаходяться незвичайно красиві водопади Верхній Дюден і Нижній Дюден, Куршунлу і озеро Нілюфер, які вразять вас своєю природною первозданною красою.

Анталія багата великою кількістю цікавих пам'ятників, у тому числі і античних, гідних Вашої уваги: Мінарет Йівлі (XIV ст) - один з символів Анталії, тріумфальні ворота Адріана, башта Хідирлик, Старе місто з кривими вузькими вуличками, дерев'яними будинками і базарчиками, напівзруйнованими мечетями і живописними лавками, частина з яких існувала за часів Римської імперії. У 30 км від Анталії, на східному схилі гори Чан, розташована печера Караїн, вік якої близько 100 тисяч років - це місце прадавнього поселення в Туреччині.

Курорт Анталія - найбільш сонячний район, справжній рай для любителів позасмагати, поплавати, зайнятися гірськими походами або водними видами спорту: серфінгом, водними лижами, парусним спортом і ін. У Анталії є чудовий парк водних розваг Акваленд, який гарантовано принесе Вам море вражень і гарний настрій. Вночі місто запалює вогні дискотек і нічних клубів, відкриває двері багаточисельних барів і ресторанів, які розташувалися на 8 кілометровій береговій лінії.

Розвинена мережа сучасних готелів, безліч вишуканих ресторанчиків, затишні кав'ярні в національному стилі, всілякі розважальні центри і дискотеки, велика кількість магазинів з величезною різноманітністю товарів, парки водних розваг і, нарешті, міжнародний аеропорт, що привітно зустрічає гостей зі всіх куточків світу, - все це перетворило Анталью на знамениту столицю Турецької Рів'єри.


Туреччина Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля