Шарм -ель -Шейх

   Клімат у Шарм-ель-Шейху тропічний з надзвичайно малою кількістю опадів. Влітку температура повітря підіймається до +45 градусів. Найтепліший місяць року – серпень. Проте і взимку температура повітря вдень настільки комфортна, що дозволяє відпочивальникам засмагати та купатися в морі чи басейнах. Тому купувати тури до Шарм-ель-Шейху можна протягом усього року.

    Шарм-ель-Шейх складається з кількох районів. Найвідоміший серед них – це Наама-Бей («бухта Старійшини»). Тут знаходиться найбільше готелів, що побудовані у кілька ліній. Також тут розташовано дуже багато магазинів та ресторанів. Купуючи тур у Шарм-ель-Шейх в районі Шарм-ель-Майя, ви зможете позасмагати на піщаному пляжі (єдиному у цьому місті). У цій частині Шарм-ель-Шейху знаходиться і так зване «старе місто». У районі Набк найбільше нових готелів. Бухта Рас-Умм-ель-Сід славиться своїми кораловими садами

    Таємничий Єгипет манить не тільки любителів моря та сонця. Ця країна має одну з найцікавіших культур у світі – і Ви маєте це побачити!


Єгипет Название отеля
Курорт
Категория