Сонячний берег

Сонячний берег по праву вважається найбільшим морським курортом східної Болгарії. 

Пляжі Сонячного берега нагороджені Блакитним прапором*, їх загальна довжина - 10 км, в центральній частині ширина - 100 м. Курорт знаходиться біля затоки Чорного моря.

Сонячний берег відноситься до громади Несебр, і розташований між містами Бургас (36 км) та Варна (90 км). Стара частина Несебру входить до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Болгарії. 

*Блакитний прапор - сертифікат якості пляжів, заснований Європейською комісією з навколишнього середовища, який щорічно присуджується різним районам Європи на основі результатів тестування чистоти води та піску.

Пляжі курорту - муніципальні, призначені для громадського використання і не міститять закритих відрізків. Пляжна зона відділена від готелів "Променадом" - пішохідною вулицею. Пляжі облаштовані та чисті. Більша їх частина зайнята платними шезлонгами під парасолями (їх вартість переважно - 7 левів на день), які обслуговуються підприємцями-концесіонерами. Однак на будь-якому пляжі можна розміститися і безкоштовно, на вільних від парасольок і шезлонгах ділянках: біля самого урізу води або в дальній від моря частині пляжу (30-100 м від води). Морське дно піщане, плавно йде в глибину.

 


Болгарія Название отеля
Курорт
Категория