Кемер

Сучасний Кемер - це широко відомий в усьому світі курорт Туреччини. Кемер розташований в 42 кілометрах на північний захід від Анталії.

Кемер по праву називають швейцарським куточком на землі Туреччини. Кемер - це повітря, яке просочене сосновим ароматом, це обривисті вершини Тороських гір покриті білим снігом. Густий сосновий ліс майже впритул наближається до нескінченної блакиті моря. Триста днів на рік в Кемері світить сонце, однак завдяки захисту сосен і унікальному мікроклімату гір, навіть липнева спека тут переноситься легко.

У Кемер, як правило, приїжджають для того, щоб відпочити на чудовому пляжі з круглої гальки, завдяки якій море навіть на мілководді завжди залишається кришталево чистим.

Приголомшлива кухня з морепродуктів, кращі вина з колекцій «Долина Доллуджа», і східна гостинність чекає відвідувачів таверн і ресторанів курорту Кемер.

Кемер обладнаний причалом на 180 яхт. Будь-яка екскурсія на яхті включає рибну ловлю у відкритому морі, купання і відвідування мальовничих пляжів.

Недалеко від міста Кемер знаходяться руїни античного Олімпу. Місто було засноване в 3 столітті до н.е. і служив притулком для піратів. Багато століть тому землетрус зруйнував місто, але до сих пір тут збереглися руїни бань і базиліки.


Туреччина Название отеля
Курорт
Категория