Пунта-Кана

Найпопулярнішим місцем для відпочинку в Домінікані вважається східна частина острова курорт Пунта Кана Саме тут сконцентровані найкращі готелі, що працюють за системою все включено. Східна частина острова набула великої популярності за рахунок своєї берегової лінії. Її протяжність обчислюється сотнею кілометрів. А завдяки кораловому рифу, який оперізує східну частину і стримує сильні хвилі з Атлантичного океану, пісок на пляжі набув дивовижного кольору і консистенцію.
Назва Пунта-Кана походить від пальми кана, з листя якої укладаються знамениті дахи індіанських хатин. Пунта-Кана - це мис, де росте величезна кількість цих пальм.
Пунта-Кана - це найбільш відвідувана туристична зона на Карибах після Канкуна. Аеропорт Пунта-Кани став третім за значимістю після Канкуна і Майамі. На курорті представлені готелі провідних готельних мереж світу. Найпоширеніші - Sol Melia, Paradisus, Barcelo, Princess і Iberostar. Готелі, як правило, складаються з двох-або триповерхових корпусів і бунгало, розкиданих між пишною тропічною рослинністю і пальмами. Велика частина цих готелів, незалежно від того, «трьохзіркові» вони чи «п'ятизіркові», працює за системою «все включено».

Нічне життя в Пунта-Кані

В основному, зосереджена в готелях, де можна відвідати вечірні шоу, дискотеку, казино, але можна і за межами готелю зануритися в нічне життя шоу і дискотек Мангу, Імаджін, Луна-дель-Кариби, Арейто, Пачай, Сазіно Тауер, Оро Хард Рок готель, або відправитися на типово домініканські, галасливі і багатолюдні, вечірки до ранку, де не припиняються меренге, бачата і сальса по суботах, або посидіти в чарівних ресторанчиках і барах.

Розваги

Любителям активного відпочинку, напевно, припадуть до смаку Fun-Buggy. Це маленькі спортивні машинки, туристи керують ними самі.

Дуже запам'ятовується прогулянка на катамарані. Можна побачити все різноманіття життя коралових рифів, поспостерігати за тропічними рибами.

А Джип-Сафарі подарує незабутню прогулянку по дорогах острова, подарує можливість побачити його прекрасні пейзажі, поспостерігати за повсякденним життям дуже життєрадісних і доброзичливих місцевих жителів.

Пам'ятки Пунта-Кани

Найзнаменитіша пам'ятка Пунта Кани - це зоологічний парк Манат. Чого і кого тут тільки немає! Сотні видів птахів, морські черепахи, ігуани, крокодили, морські леви.
Тут же можна відвідати прекрасні шоу дельфінів, морських котиків, виступи коней і папуг.


Домінікана Название отеля
Курорт
Категория