Св. Влас

Св.Влас - порівняно молодий курорт Болгарії, розташований на схилі пагорбів всього в 6 кілометрах від найбільшого південного курорту Сонячний берег.

Зараз Святий Влас - тихий курорт Болгарії, що ідеально підходить для сімейного відпочинку. Туристична інфраструктура міста активно розвивається, і з кожним роком туристам надається все більш широкий асортимент можливостей по організації дозвілля.

З узбережжя Святого Власа відкривається дивовижний вид на старовинне місто Несебр. Золотисті пляжі, мальовничі гірські хребти, тепле блакитне море і численні затишні бухти становлять невід'ємну частину краси і відпочинку на курорті Святий Влас

У Святому Власі три пляжі.

Найбільший знаходиться навпроти старого міста. Це невелика пісочна смужка між морем і готельними комплексами. З розваг - кілька ресторанчиків.

Другий пляж - за яхтовою пристанню. Відділений від головного пляжу, власне, пристанню, навпроти якої знаходяться декілька ресторанів. Це найширший пляж в Святому Власі, місця на якому вистачає всім. На пляжі - пляжний бар з окремими упорядкованими бунгало та волейбольним майданчиком.

Третій пляж Святого Власа - досить вузький гальково-піщаний пляж. Він відділений від другого мисом.

Всі пляжі безкоштовні. Платні тільки лежаки.


Болгарія Название отеля
Курорт
Категория
+