Шарджа

Це третій за величиною з семи еміратів, що входять до складу ОАЕ, і єдиний з них, розташований одразу на двох узбережжях. Берег Перської затоки займає столиця емірату - місто Шарджа, а узбережжя Індійського океану - селища Кальба, Кор-Факкан і Даба-ель-Хасна.

Ландшафт емірату варіює від безкрайніх помаранчевих пустель з мальовничими зеленими оазисами до гірських ланцюгів прибережної території. Узбережжя Перської затоки Шарджі зайнято пляжними курортами.

Розташований на березі Перської затоки на північний схід від столиці - Абу-Дабі по сусідству з Дубаєм і Аджману. За останній час - збільшився в розмірах і зараз Шарджа займає територію в 235,5 км², промислові квартали і передмістя простягнулися на кілька кілометрів у напрямку пустелі на північ і схід. Центр ж міста розташувався уздовж лагуни, де розташовані зони відпочинку та парки.

Головними пам'ятками міста є мечеть короля Фейсала - одна з найбільших на Близькому Сході (до 3 тис. молільників), старовинний район Мереджа, сторожові вежі уздовж узбережжя затоки Аль-Хан численні музеї та виставки.

В еміраті і місті діють найсуворіші на території ОАЕ традиційні норми ісламу.


ОАЕ Название отеля
Курорт
Категория