Калутара

Розташування
На південному заході Шрі-Ланки знаходиться один з непоганих курортів цього острова. Його назва Калутара. Він знаходиться в 42 км від столиці Коломбо, а прославився по всьому світу своїми спортивними клубами. Калутара - ідеальне місце для занять водними видами спорту, такими як водні лижі, віндсерфінг, підводне плавання і полювання. Не менш розвинений тут вітрильний спорт.

Торгівля
Калутара з давніх часів знаменитий як центр торгівлі прянощами. У цьому місці спочатку правили португальці, а пізніше голландці та англійці.

Промисловість
У Калутара також розвинена каучукова промисловість. На Шрі-Ланці навіть є інститут каучуку з плантаціями для дослідів. На них проводяться науково-дослідні роботи.
Туристи, що приїхали в Калутара, можуть зупинитися в готелях Royal Palms 5 *, так само не поганий готель Tangerine Beach 4 *, готель розташований в гирлі річки Калу-Гангу - Кані-Ланка 4 * і звичайно ж в Golden Sun Resort 4 *.

Традиції

Саме тут можна стати свідком чудесного параду Навам, на якому тисячі людей йдуть по вулиці під барабанний бій, а всі віруючі йдуть до священних місць, щоб доторкнуться до святих мощей. Основні реліквії вивозить величезний слон на своїй спині. Він прикрашений просто бездоганно і поводиться немов справжній король, не звертаючи уваги на зайві звуки.

Кухня
Найпопулярнішою тутешньої приправою вважається карі, з якого готують не тільки соуси, але і приправи. Кухня Шрі-Ланки дуже гостра, тому завжди потрібно говорити, щоб гострих приправ не клали. Серед не менше популярних соусів можна назвати «анчар», «масала», «мітікірі» та інші екзотичні приправи. Калутара знаходиться на березі океану і славиться своїми мангустіна, які на смак нагадують суміш полуниці і винограду. Вперше їх завезли сюди з Малайзії в 1813 р

Пам'ятка туристу
Як і в багатьох інших курортах готелі Калутара є дуже популярними і надають хороший сервіс. Практично в будь-якому готелі в номері є кондиціонер, телефон, телевізор, радіо, міні-бар, сейф, ванна кімната м балкон. На території всіх готелів обов'язково знаходяться ресторани, бари, магазини, хімчистка і пральня, а також салон краси з непоганим кабінетом для масажу. Будь-який турист під час відпочинку може зайнятися тенісом, фітнесом, волейболом, шахами. Діти також зможуть поплавати із задоволенням, так як для них надають спеціального неглибокий басейн з невеликими гірками.


Шрі-Ланка Название отеля
Курорт
Категория