Хіккадуву (Hikkaduwa)

Хіккадува - дуже популярний курорт з розвиненою інфраструктурою та умовами для шикарного відпочинку, який вважається кращим дайв-курортом всієї Шрі-Ланки. Сучасні готелі Хіккадуви різноманітні, є серед них фешенебельні і претензійні, а є й цілком затишні готелі економ-класу. Крім того, місцеві жителі охоче здають житло в оренду тим, хто не бажає проживати в готелях. Велика кількість ресторанів і невеликих кафе, розташованих прямо в пляжній зоні, позбавляє від необхідності залежати від харчування в готелі або готувати самостійно.

Хіккадува - рай для тих, хто займається серфінгом або дайвінгом. Підводний світ біля берегів Шрі-Ланки неймовірно різноманітний. Познайомитися з ним можна, якщо взяти обладнання в численних пунктах прокату прямо на пляжі.

Крім серфінгу і дайвінгу, Хіккадува може запропонувати інші розваги. Один з яких це шопінг, де представлені товари, виготовлені вручну, які в свою чергу, неповторні, екзотичні.

Ну а для тих, хто байдужий до підводного світу, Хіккадува приготувала інші цікаві місця - буддистський храм, на озері поблизу якого проживає величезна кількість птахів різних видів. Безумовно, якщо відпочинок біля океану, то це Хіккадува!


Шрі-Ланка Название отеля
Курорт
Категория