Гоа

Гоа- це приморський штат і водночас курортне узбережжя в Індії, зовсім не схоже на решту цієї казкової країни. В Гоа протягом декількох століть правили португальці. В іншій частині Індії місцеві традиції збереглися в більш повному вигляді, а пізнішу культуру формувала англійська колонізація. Тури на Гоа покажуть вам, що дружелюбність місцевих жителів не схожа на ставлення до приїжджих в інших частинах країни. Серед населення цього курорту дуже багато католиків.
Все життя в Гоа відбувається на 100 кілометрах пляжів узбережжя Аравійського моря. Яскраво-синій океан, тропічні рослини, бризи, спокій і чудові можливості для спорту залучають мільйони туристів щороку. Уздовж моря збудовані відомі мережеві готелі, готелі без зірок взагалі, мальовничі  хатини місцевих жителів, криті пальмовим листям, а також ресторани, бари і кафе. На пляжній смузі утворюються і строкаті ринки, де можна купити все на світі. Знамениті на весь світ Гоанські транс-паті - галасливі пляжні вечірки, - проводяться кожен день, і ви завжди зможете уточнити, де саме відбудеться тусовка, звернувшись в будь-яке кафе.
Гоа ділиться на дві частини. Північний Гоа більше призначений для молодіжного відпочинку, а Південний Гоа - це респектабельні готелі і чисті, майже безлюдні нескінченні піщані пляжі.

ПІВДЕННИЙ ГОА
   Якщо ви не хочете щоденних тусовок і грандіозних танцювальних вечірок під місяцем, вам краще не їхати в Північний Гоа, а зупинити свій вибір на такому містечку, як Південний Гоа. На цьому узбережжі можна займатися водними видами спорту, в тому числі риболовлею і захоплюючим дайвінгом. Біля берегів Південного Гоа під водою покояться мальовничі останки більш ніж п'ятисот затонулих суден. Більшість з них - португальські галеони, але серед підводних скарбів є і військові кораблі часів другої світової війни, і торгові судна. Занурення можуть принести вам найекстремальніші  відчуття.
Якщо ви любите порибалити, теж не залишитеся без діла. На Південному Гоа, в теплій воді Аравійського моря, водиться всяка живність - і тунець, і кефаль, і баракуди, і омари, і лобстери. Можна знайти місцевих рибалок, і вони за невелику плату організовують для вас риболовлю, а потім допоможуть приготувати на вечерю свіжозловлену морську здобич. Якщо вам набридне неквапливе пляжне життя, завжди можна відправитися на екскурсію.
Зупинивши свій вибір на Гоа, краще заздалегідь дізнатися, в чому полягає принадність цього курорту. Тут немає шикарних готелів і цілодобового сервісу, як у Туреччині, немає підводного світу і синяви найчистіших хвиль, як на Червоному морі, немає пишних тропічних лісів, як в Таїланді. Тут не знайти такого розмаїття індуїстської культури, як на Балі. Але на Гоа є зовсім інше - дух безтурботного спокою, коли кожен день несе вас по хвилях часу, як легку шкарлупку кокосового горіха. Ціни на відпочинок на Гоа невисокі для будь-якого європейця, відпустка виходить спокійною і дуже розслабляючою. Всюди розташовані ресторани з морською кухнею, кафе і невеликі риночки.
ПІВНІЧНИЙ ГОА
   Паломництво туристів з усього світу до цього узбережжю почалося саме на пляжах Північного Гоа. Це місце, як і Балі, в 60-х роках минулого століття відкрили хіпі. Тепер в Північному Гоа збудована безліч готелів, ресторанів. Пляжі обладнані всім необхідним для цивілізованого відпочинку. Путівки на Гоа ціни на які невисокі, особливо популярні серед молоді різних країн. Незвичайний момент в Північному Гоа - це наявність великої кількості так званих гест-хаусів, готелів без всяких зірок взагалі. Гестхаус- це кілька симпатичних бунгало в невеликому саду, де можна відпочивати за невелику плату. Пляжне життя тут триває і після заходу сонця: вечірки, нічні клуби і нічна торгівля не вщухають до ранку. Якщо ви любите спілкування з людьми з різних країн, не цураючись фріків і шумних веселощів - вам дуже сподобається карнавальна життя Північного Гоа.
Північний Гоа - це як би окрема держава, де панують закони вільного клубного існування. Народ відпочиває кожен день на транс-вечірках, які проводять прямо на повітрі кожен день, іноді не цілком легально. Відпочиваючі на узбережжі туристи і місцеві фріки, які складаються з хіпі, растаманів та іншої клубної публіки - рейверів, застряглих на роки в Гоа, індійських бродячих особистостей та інших колоритних персонажів, як раз і складають натовп цих знаменитих паті. Після гучної дискотеки учасники вечірки відсипаються на пляжі, а ближче до обіду дружно збираються перекусити в пляжних кафе, а потім знову вирушають на наступну вечірку. Музика, яку грають на таких заходах - це гоа-транс, особливий вид танцювальної музики, зі звуками природи і приємними ритмами. Багато хто так і живе рік за роком, від вечірки до вечірки.
На Північному Гоа вам навіть запропонують екскурсію в селище фріків. Можливо, вільне плем'я фріків скоро зникне з Гоа, так як культурний туризм на цьому узбережжі завойовує своє місце, так що поспішайте - не упускайте можливості познайомитися з місцевими хіпарями і легендарними мешканцями цих місць. Багато з них постаріли, будучи хіпі, є й ті, хто просто тікає на Гоа від всяких проблем і живе тут безтурботно і просто. Крім бурхливого неофіційного нічного життя, в Північному Гоа так само є багато нічних клубів з розважальними шоу і дискотеками більш цивілізованого типу. Практично на кожному пляжі є хоча б один великий клуб, куди можна сходити і потанцювати. Музику в таких закладах грають різну.
Відпочинок на Гоа - це незвичайні враження від тропічної природи, сучасної танцювальної культури і деякого індійського колориту. Молоді та людям з юністю в душі веселіше на Півночі, сімейним парам і взагалі спокійним  людям  цікавіше Південне узбережжя, але в будь-якій точці Гоа вас чекають високі пальми, шум прибою, розслаблена тропічна обстановка і чудові довгі піщані пляжі. Екзотична відпустка на Гоа, тури, ціни на готелі та харчування, які прийнятні для будь-якої людини - цей напрямок відпочинку з кожним роком стає все більш популярним. Ви так само можете здійснити кілька дуже захоплюючих подорожей вглиб Індії - все залежить тільки від ваших побажань.


Індія Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля