Ейлат

Відомий курорт Ейлат на Червоному морі - це найпівденніша точка Ізраїлю. Тут досить вигідно здійснювати покупки, адже Ейлат є безмитної зоною торгівлі. Саме місто межує з пустелею Негев та знаходиться на узбережжі Червоного моря з кораловими рифами і вважається круглорічним курортом. Взимку сюди можна приїхати, щоб позасмагати під гарячим сонцем і поплавати в теплому морі. У курортній зоні збудована безліч готелів, розрахованих на гостей з різними потребами.

Кілька готелів Ейлата представляють собою величезні і сучасні готельні комплекси, з кількома ресторанами і барами, які працюють за системою «все включено». В таких готелях є спа-центри, конференц-зали, басейни та дитячі клуби. Але деякі варіанти розміщення зовсім прості, пропонується лише кімната, навіть без сніданку, а всі розваги можна знайти самостійно. В Ейлаті є готелі, побудовані в тайському стилі, в стилі тропічного парку або в стилі пишних східних палаців.

Сама історія Ейлата сягає глибокої давнини. Вся торгівля Близького Сходу в далекі біблійні часи відбувалася через порт цього міста, чиї древні руїни були знайдені під час розкопок на кордоні з Йорданією, з боку цієї арабської країни. Аккабська затока в районі Ейлата має довжину близько 5 км. Це найпівнічніша точка в нашій півкулі на якій ростуть чудесні коралові сади. Корали Червоного моря вражають своєю різноманітністю. Ця жива стіна з найдавніших рослин служить будинком величезній кількості рибок, молюсків та інших морських мешканців. Століттями коралові рифи оточують берег вапняними смугами відмерлих рослин, а смуга живих коралів служить місцем проживання для численних видів морських тварин і риб. Особливістю рифів в Ейлаті є їх близьке розташування від берега. З 1966 року Ейлат і його корали оголошені заповідною природною зоною, рифи знаходяться під охороною закону, а Ейлат став розвиватися, як міжнародний курорт.

Відпочинок в Ейлаті познайомить вас не тільки з рифами, а й з деякими іншими природними красотами. Це, наприклад знамениті копальні царя Соломона в заповіднику Тимний, або вироби з ейлатського каменю. Або, якщо ви любите тварин, ви можете відправитися в парк біблійної фауни, єдиний у своєму роді, а також відвідати міжнародний орнітологічний центр. Якщо ви будете відпочивати з дітьми, їм дуже сподобається візит в підводну обсерваторію, де можна оглянути поблизу всю красу підводного царства. Ці ж морські глибини можна побачити і під час занурення в спеціальному підводному човні.

На пляжах Ейлата вам пропонується позайматися водними видами спорту - це водні лижі і швидкісний катер. Морські прогулянки під сонцем і під зірками також можуть виявитися дуже романтичною розвагою.

З Ейлата зручно поїхати на одноденну екскурсію до Мертвого моря, можна відвідати Єрусалим з його вічними святинями трьох релігій. Північ країни виявиться для вас менш доступною, якщо ви вибрали для себе тури в Ейлат, але зате ви зможете провести свою відпустку, спілкуючись з морською стихією і роздивляючись крізь скло маски рідкісні корали і маленьких різнокольорових рибок, а вечорами затишні місцеві ресторани і веселі дискотеки не дадуть вам занудьгувати.


Ізраїль Название отеля
Курорт
Категория
Не найдено ни одного отеля