Хургада

Хургада розташована на узбережжі Червоного моря в 500 км від Каїра. Це туристичний центр світового значення, який володіє сучасними, упорядкованими готельними комплексами і відмінною інфраструктурою.

Найголовніша пам'ятка Хургади - це Червоне море. Тут навіть узимку і в першій половині весни температура води не нижче 18 градусів. Поступово прогріваючись, в літній період вона досягає тридцятиградусної позначки. Любителі дайвінгу по гідності оцінять підводний світ Червоного моря, який вважається найбагатшим і барвистим в Північній півкулі. Дивовижна чистота і прозорість води зберігається завдяки тому, що в нього не впадає жодна річка, яка б забруднювала його піском і мулом. Уздовж усього узбережжя в районі Хургади тягнеться бар'єрний риф. Однак у багатьох місцях він був зруйнований при будівництві готелів і пляжів, тому якщо Вам не пощастить, то доведеться плавати до сусідніх готелів або виїжджати на катері на коралові острови. Хургада - це оптимальне місце для того, щоб вчитися дайвінгу. Дайвінг-центрів тут більше сотні, в багатьох з яких працюють російські інструктори. Поблизу Хургади відмінне місце для занурення розташоване з боку східної стіни маленького острова Гифтун, де можна зустріти чудові коралові утворення, величезні морські віяла й чорні корали з тисячами коралових рибок і сімействами глибоководних риб. Пізнати глибини моря можна і на підводному човні. Кожному хто спустився видається на пам'ять сертифікат дослідника океанських просторів.

З Хургади організовують екскурсії до найпопулярніших визначних пам'яток країни: до пірамід Гізи, Луксору, Єгипетського музею в Каїрі, до гори Мойсея й монастиря Святої Катерини та ін. Можна здійснити джип-сафарі до бедуїнського села в горах Шаїб. Тут можна оглянути золоті копальні (правда, вже не функціонуючі) і руїни античного міста.

Побувавши в Хургаді, не можна не відвідати східний замок "1000 і 1 ніч". Це розважальна екскурсія в національному єгипетському стилі: з танцем живота, фольклорним шоу, національними напоями та стравами. Тут можна покурити кальян, покуштувати справжню каву, відвідати безліч сувенірних і ювелірних крамниць і магазинчиків. 


Єгипет Название отеля
Курорт
Категория