Халкідікі-Касандра

Кассандра - найзахідніший півострів Халкідікі. Курорт захоплює пляжами і туристичною інфраструктурою, оскільки саме Кассандра є найбільш густонаселеним з трьох півостровів Халкідікі. Крім ажурних берегів, що простягаються на багато кілометрів, і кришталево чистих бірюзових вод, Кассандра славиться яскравим нічним життям. Тут десятки барів, дискотек, клубів, ресторанів, таверн, розташованих уздовж узбережжя і в селах. Крім того, тут знаходяться термальні джерела, чудові готельні комплекси, затишні готелі, невеликі сімейні готелі, вілли та апартаменти.

Вражає під'їзна дорога до Кассандри - півострів з'єднаний з Халкідікі мостом Неа Потідеа, першим селом, яке зустрічає на своєму шляху кожен мандрівник. По суті, півострів Кассандра - це острів Халкідіків, відділений від решти території затокою Потідеа, звідки відкривається захоплюючий панорамний вид.

Варто відзначити, що давня назва Кассандри була Флегр, що означає місце вогню. Згідно грецької міфології, даний регіон був домом Гігантів і став полем битви в епоху, коли Гіганти намагалися виселити богів з Олімпу. Сьогодні Кассандра - один з найсучасніших курортів в країні. Саме тут знаходяться одні з найбільших готельних комплексів Греції, готелі високого рівня. Кассандра - це чудові умови для відпочинку, поля для гольфу, пристані для яхт і SPA, дуже смачна кухня і дивовижні страви, приготовані відомими шеф-кухарями.


Греція Название отеля
Курорт
Категория