Гошівський монастир - скелі Довбуша

Гошівський монастир - скелі Довбуша
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місцезнаходження: 90 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 9 /10 годин

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого у селі Гошеві Долинського району на Івано-Франківщині. Вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України.  У 16 ст. у с. Гошів був побудований перший монастир та церква, які після нападу татар були перенесені на Ясну гору. Протягом століть монахи відбивали напади татар та захищали свою найбільшу святиню чудотворну ікону Божої матері, вона є копією Ченстоховської ікони та отримала свою назву “Цариця Карпат”. На даний момент ікона продовжує зберігатися на території монастиря. У 2009р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони.

Знамениті Скелі Довбуша, що в с. Бубнище є пам’яткою природи, розташованою на висоті 668 м над рівнем моря.

Скелі Довбуша являють собою скелясті виступи каменю-пісковику заввишки до 90 м, які утворилися тут понад 70 млн. років тому. Територія пам’ятки поросла буковим та смерековим лісом.

За археологічними даними, до поширення християнства тут існувало язичницьке капище, а пізніше тут, ймовірно, був заснований християнський монастир. У XVIIІ ст. це місце облюбували загони карпатського Робін Гуда -  Олекси Довбуша. Тут переховували вони свої скарби, і переховувалися самі. (Взагалі, складається враження, що у Карпатах нема такого каменю, який не був би пов'язаний з ім’ям Олекси.)

Мирослава
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia5
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур