Галич - Рогатин- центр історичної спадщини

Галич - Рогатин- центр історичної спадщини
Вартість:
0 грн

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Місце знаходження: 60 км. від Івано-Франківська

Тривалість програми: 6/8 годин

Галич – маленьке і затишне місто при впадінні річки Лукви у Дністер. А колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Тепер на територіях, які охоплюють майже 80 квадратних кілометрів, знаходиться Національний заповідник “Давній Галич”.

На території заповіднику знаходиться: церква Успіння Пресвятої Богородиці (16 ст.), митрополичі палати, каплиця св. Василія (15 ст.), фундаменти величного кафедрального Успенського собору (ХІІ ст.) з місцем поховання князя Ярослава Осьмомисла, Галичина могила (древній курган, де були знайдені човен, щит та різну зброю).

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття - музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника «Давній Галич». Музей розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів. На території розмішені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщину, Бойківщину та Опілля.

Музей історії давнього Галича - розташований у Митрополичих палатах — пам'ятці архітектури XVIII ст.У музеї представлено археологічні знахідки, виявлені під час досліджень Крилоського городища та його довкілля.

У Музеї Природи можна познайомитись із степовими птахами, метеликами, вовками, лисицями, оленями, муфлонами, павичами. «В гостях у казки»- 6 вольєрів,” звірина стежина”, будиночок стилізований під хатинку Баба Яги!

Центр  міста Рогатин зараз прикрашає статуя жінки, відомої в Європі під ім'ям Роксолана, в Туреччині - Хасекі Хуррем ("Та, що сміється"), а в Україні під іменем Анастасія Лісовські, яка була дружиною султана Сулеймана Пишного і фактично керувала цілою імперією .

На березі річки Гнила Липа у затишному куточку знаходиться музей дерев’яної архітектури і живопису, розташований в церкві Святого Духа (одна з церков внесених в список світової спадщини ЮНЕСКО ).


Мар'яна
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: karpaty-tour
Email: tour@nadia.if.ua
Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур