Хіт продажів
Два дні насолоди на Прикарпатті

Два дні насолоди на Прикарпатті
Вартість:
2030 грн

Івано-Франківськ - Яремче - Манявський Скит - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 2 дні/ 1 ніч

 Міні-група до 8 осіб

День 1.

Приїзд до Івано-Франківська. Зустріч на вокзалі.

Івано-Франківськ - Яремче

Автобусна екскурсія в Яремче. За легендами Олекса Довбуш зі своїми друзями заховав скарб в горах і всі хочуть знайти його. Підйом «Стежками Довбуша» , що розташовані в прикарпатському природному парку. Під час прогулянки відкривається прекрасний вид  на карпатські ліси, гори та полонини, а закінчуються стежка  горою з каміння, яку може здолати не кожен (вх. кв. - 25 грн/ос.)!

Вільний час біля водоспаду Пробій, що на річці Прут, де можна прогулятись  по місцевому ринку сувенірів, сфотографуватись коло ресторану  «Гуцульщина».

Повернення до Івано-Франківська.

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

Творчий майстер - клас з європейського етикету в «Надії» під час якого учасники інспектують готельні номери, оглядають виробництво м’ясних  виробів та смакують випічку в Кондитерському Домі «Надія»,вивчають гастрономію та правила користування приборами, смакують страви та знайомляться з історією кращих вин світу. Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету».

Екскурсія Івано-Франківськом. Ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани та Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором; затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, де можна піднятися на оглядовий майданчик та насолодитися неймовірними краєвидами міста.

Вільний час для прогулянок містом.

День 2.

Сніданок. Виїзд з готелю.

Скит Манявський

Православний  монастир  Скит Манявський названий в історії другим Афоном є твердинею православ’я. Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля  цілющого джерела, річки Манявка  в унікальному мікрокліматі.

Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені. На думку вчених, саме у Скиті Манявському поховано гетьмана Івана Виговського, оскільки він особисто просив про це за життя. Як оригінальний експонат у Скиті залишилась надгробна плита, під якою були захоронені перші два ігумени: Йов Княгиницький та Феодосій. Крім того, в музеї зберігаються 6 давніх ікон і 5 копій з Богородчанського іконостасу, хоругви, ризи, декілька хрестів, зразків рельєфної різьби та виробів з металу культового призначення.

Повернення до Івано-Франквська.

Трансфер на ЖД-вокзал.

Вартість туру 2030 грн./ ос.

Вартість включає:

Вартість не включає:

- 1 ніч в готелі

- 1 сніданок

- екскурсійне та транспортне обслуговування

 

-   вхідні квитки

-   страхування

-  особисті витрати

 

 

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58

Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур