Радимо
Незвідане Галицьке князівство

Незвідане Галицьке князівство
Вартість:
1500 грн

Івано-Франківськ - Галич - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 2 дні

Міні-група до 8 осіб

День 1.

Івано-Франківськ

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська.

Екскурсія Івано-Франківськом. Ознайомлення із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні та ресторани, Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста та тюльпановим деревом; будинком дирекції залізниці в стилі еклектики з внутрішнім двором; затишним та невеликим сквером з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; центральною площею міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею, де можна піднятися на оглядовий майданчик та насолодитися неймовірними краєвидами міста.

Вільний час для прогулянок містом.

День 2.

Сніданок. Виїзд з готелю.

Галич

Галицьке князівство є колискою історії та культури українського народу. Саме тут збережені традиції, історія та прадавні легенди галицьких лицарів. Місто Галич – маленьке і затишне місто на березі річки Дністер, перша згадка про яке відноситься до 898 року.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої розкривається чудова панорама.

Відвідання Музею народної архітектури та побуту Прикарпаття. На території розміщені чотири "мікросела", які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщина, Бойківщина, Опілля. Предмети побуту, знаряддя праці, звичаї та історії заснування. Музей просто неба в селі Крилос, входить до складу Національного заповідника "Давній Галич" та розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів.( вх.кв – 20 грн/дор, 10 грн/дит. ).

Але Галич це не тільки історія, а неймовірна екосистема з якою можна познайомитись в унікальному Музеї Природи та центрі реабілітації диких тварин. Степові птахи, метелики, вовки, лисиці, олені, муфлони, павичі. «В гостях у казки»- 6 вольєрів,” звірина стежина”, будиночок стилізований під хатинку Баба Яги! ( вх.кв – 25 грн/дор, 10 грн/дит. ).

Повернення до Івано-Франквська.

Трансфер на вокзал.

Вартість туру 1500 грн./ос. 

Вартість включає:

Вартість не включає:

- проживання в готелі 1 ніч

- сніданок

- екскурсійне та транспортне обслуговування 

-  вхідні квитки, зазначені в дужках

-  страхування

-  особисті витрати

 

* Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58.

Мирослава
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia5
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур