Радимо
Дитячі канікули

Дитячі канікули
Вартість:
2307 грн

Івано–Франківськ – Манявський Скит - Яремче – Буковель - Галич - Львів

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні/ 2 ночі

День 1.

Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська. 

Івно-Франківськ - Манявський Скит

 Пішохідна екскурсія по місту. Центральна площа Ринок міста з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус Медичної академії, збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича. Окремої уваги екскурсантів заслуговує  мистецька галерея «Бастіон», де можна побачити виставки кованих виробів і картин, купити цікаві сувеніри, та  проглянути, як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. У вільний час можна відвідати Музей мистецтв Прикарпаття, Івано-Франківський краєзнавчий музей, а також піднятися на оглядовий майданчик в Ратуші та оглянути панораму всього міста.

Переїзд в Манявський Скит. Монастир розташований далеко в горах, був заснований ще у 17 ст. монахами, які шукали душевний спокій та джерело з цілющою водою. Перші келії збудували далеко від людського ока, а самі монахи жили дотримуючись аскетичного способу життя. Краса Карпат, яка манить, дала назву місцевості та монашій обителі. Зараз територія відбудовується. Можна побачити, де були поховані засновники Йов Княгиницький та Теодозій, відбудовану Хресто-Воздвиженську церкву, Блаженний камінь де поселилися перші монахи.

 Повернення до Івано-Франківська.

Поселення в готелі  NADIYA HOTEL***, який знаходиться в центральній частині Івано-Франківська. 

Вечеря.

День 2.

Сніданок – шведська лінія.

Яремче-Буковель

Переїзд до Яремче. Зупинка в селі Дора.  Дерев’яна церква святого пророка Іллі. побудована у 1930 р., один із зразків дерев’яної архітектури Прикарпаття.

Підкорення Скель Довбуша. Опришки колись проживали в Карпатах та ховалися у віддалених місцевостях. Пропонуємо відвідати маршрут гірських воїнів та дізнатися, як вони проживали, та де, за легендами, ховали незліченні скарби (вх.кв.- 25 грн./ос).  Центральну частину міста прикрашає водоспад Пробій та сувенірний ринок, де представлені вироби народних умільців. Вільний час.

Переїзд на ТК Буковель.

Огляд курорту, за бажанням катання на оглядовому підйомнику (вх.кв. на сайті).

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

День 3.

Сніданок – шведська лінія. Виїзд з готелю.

Галич-Львів

Автобусна екскурсія в Галич – маленьке і затишне місто, де річка Луква  впадає у Дністер. Колись це був центр Галицько-Волинського князівства – наймогутнішої твердині на південно-західних  давньоруських землях, перша згадка про який відноситься до 898 року. Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої відкривається чудова панорама.

Переїзд до Львова.

Оглядова екскурсія по Львову, центральній частині: Львівський театр опери та балету, пам’ятники Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівська «Статуя свободи», Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці , Домініканський Собор, пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, найстаріший готель міста, Каплиця Боїмів.

Від’їзд групи.

Вартість туру 2307* грн./ ос.

при групі 20 осіб

Вартість включає:

Вартість не включає:

- проживання в готелі 2 ночі

- 2 сніданки, 2 вечері

- екскурсійне та транспортне обслуговування

-   вхідні квитки

-   страхування

 -  особисті витрати

 

 

* - При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте за номером 050 434 09 58


Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур