Радимо
Дитячі канікули на Прикарпатті!

Дитячі канікули на Прикарпатті!
Вартість:
2450 грн

Івано-Франківськ – Буковель - Яремче - Ворохта - Пістинь - Коломия - Скит Манявський – Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 4 дні
Січ
26


День  перший

Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч на вокзалі.

Переїзд до ТК Буковель. На гірськолижному курорті Буковель розваг знайдеться для усіх! Окрім катання, тут можна насолодитись панорамами найвищих вершин Карпат за чашечкою чаю в одній з місцевих колиб, прогулятись ярмаркою.

Повернення до Івано-Франківська.

Поселення в готелі «Надія»- сучасний  *** готель в центрі Івано-Франківська з комфортними умовами проживання  для дорослих та дітей. Визнаний кращим бізнес готелем  України.

Обідо-вечеря.

 

День другий

Сніданок – шведська лінія

Виїзд до Яремче – найвідомішого міста-курорта Карпатських гір. Тут можна знайти все, що потрібно туристу: найбільший сувенірний ринок, найвидовищніший високогірний водоспад Пробій, архітектурні пам’ятки минулих століть – дерев’яна церква св. Пророка Іллі, ресторан Гуцульщина збудований без жодного цвяха, храм Різдва Святого Івана Хрестителя.

Переїзд до Ворохти. Катання на санках.

Повернення до Івано-Франківська.

Обідо-вечеря.

 

День  третій

Сніданок – шведська лінія

Автобусна екскурсія до резиденції святого Миколая (вхідний квиток ), що розташована посеред гір в красивому карпатському краї   на території парку «Гуцульщина». На території Маєтку Миколая можна відвідати   кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая, де він зі своїми помічниками працює цілий рік, приймає листи та готує подарунки. Тут зможете придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці. Отримання подарунків та зустріч зі св. Миколаєм !

Переїзд  в Коломию.

Обід.

Місто Коломия -  місто коломийок/жартівливих пісень/, багате на архітектурні та  історичні пам’ятки: Міська ратуша, проспект Чорновола, найбільший греко-католицький храм Західної України Катедральний собор Преображення Христового,  Церква Священномученика Йосафата,  палац культури, театр.

Відвідання унікального в Європі  музею «Писанка» – вх.кв 20 грн /1 ос зведеного у формі великого яйця та занесеного в книгу рекордів Гінесса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з усіх областей України та країн світу.

Повернення до Івано-Франківська.

Обідо-вечеря.

 

День  четвертий

Сніданок – шведська лінія

Переїзд до Скита Манявського – місця духовної сили та віри, твердині православ’я. Відновлений чоловічий монастир, названий в історії Українським Афоном, продовжує підкорювати серця подорожніх спокоєм, тишею та неймовірними краєвидами засніжених Карпат. Підйом до Блаженного каменя – місця заснування монастиря пролягає через лісову стежку недоторканих гір. Саме сюди по цілющу воду, як по ліки для лікування зору та втамування болю, прибували навіть посланці європейських монархів.

Переїзд до Івано-Франківська.

Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Під час екскурсії ви побачите  - найбільший пам’ятник Іванові Франкові, що розташований біля готелю «Надія», драматичний театр імені Івана Франка, автори  проекту якого,  отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі, центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею /в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу при хорошій погоді – вх.кв 20 грн 1 ос/ ,прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розміщено багато кав’ярень та ресторанів,Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медакадемії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича , місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; окремої уваги заслуговує  центр Бастіон, де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, зокрема  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, відвідання музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) /вх.кв. – 15 грн 1 ос/.

Обідо-вечеря.

Трансфер групи на вокзал.

Вартість туру 2450 грн./ос. при групі 21+1

  У вартість входить:

- проживання в готелі «Надія» www.nadia.if.ua (3 ночі)
- 3 сніданки
- 3 вечері з першим
- екскурсійне обслуговування згідно програми
- транспортне обслуговування згідно програми

   У вартість не входить :

- страхування
- підйомник в Буковелі ~ 105 грн/ос.

- вхідні квитки в музеї

- особисті витрати

 * Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь будь ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58 .

Мар'яна
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: karpaty-tour
Email: tour@nadia.if.ua
Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур