Дитячі канікули на Прикарпатті!

Дитячі канікули на Прикарпатті!
Вартість:
2470 грн

Івано-Франківськ- Пістинь-Шешори-Яремче-Буковель- Львів

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 4 дні/ 3 ночі

Всі екскурсії та харчування включені у вартість!

День  1.

Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч на вокзалі. Трансфер до готелю Nadiyahotel.

Сніданок шведська лінія (до 10:00)

Початок пішохідної екскурсії по Івано-Франківську – центру Прикарпаття.  Під час екскурсії ви побачите  - найбільший пам’ятник Іванові Франкові, що розташований біля готелю «Nadiyahotel», драматичний театр імені Івана Франка, автори  проекту якого,  отримали   Шевченківську премію за інтер’єр виконаний у гуцульському стилі, центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею/в кінці екскурсії– підйом  на Ратушу при хорошій погоді (вх.кв 20 грн. /1 ос.), прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розміщено багато кав’ярень та ресторанів,Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус в.академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, місцем де часто збираються любителі гри в шахи, а також  єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; окремої уваги заслуговує  центр Бастіон, де можна побачити виставки кованих виробів чи картин,купити цікаві сувеніри, та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого італійця  Франсуа  Корассіні. Багато кованих скульптур, прикрашають місто і нагадують про міжнародні фестивалі ковалів, що відбуваються кожного року. Під час екскурсії ви відвідаєте храми, зокрема  Катедральний собор  Св.Воскресіння,  окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, відвідання музею мистецтв  Івано-Франківська (колишній костел Діви Марії) (вх.кв. – 15 грн. / 1 ос.)

В 14:00 – поселення в готелі «Nadiyahotel»- сучасний  *** готель в центрі Івано-Франківська з комфортними умовами проживання  для дорослих та дітей, який визнаний кращим бізнес готелем  України.

Вільний час.

Вечеря.

День 2.

(Івано-Франківськ – Пістинь – Шешори – Яворів – Івано-Франківськ)

Сніданок – шведська лінія.

Переїзд в Яворів – унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес підготовки та  виробництва   ліжників від прядіння вовни до першого візерунку (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни, спеціальні подушки

У Шешорах знаходяться мальовничі каскадні водоспади або ще їх  називають Сріблястими. Краса водоспадів заворожує та дарує натхнення, підтвердженням цьому є пісня  “Гуцулка Ксеня”, яка була тут написана. 

Екскурсія в маєток Св. Миколая, де протягом року проживає святий зі своїми помічниками та  зустрічається з гостями,  нагороджує подарунками. Маєток розміщений на території Національного парку.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.

День 3.

(Івано-Франківськ – Яремче – Буковель)

Сніданок – шведська лінія.

Виїзд до Яремче – найвідомішого міста-курорта Карпатських гір. Тут можна знайти все, що потрібно туристу: найбільший сувенірний ринок, високогірний водоспад Пробій, архітектурні пам’ятки минулих століть – дерев’яна церква св. Пророка Іллі, ресторан Гуцульщина збудований без жодного цвяха, храм Різдва Святого Івана Хрестителя.

На гірськолижному курорті Буковель розваг знайдеться для усіх! Окрім катання, тут можна насолодитись панорамами найвищих вершин Карпат за чашечкою чаю в одній з місцевих колиб, прогулятись по комплексу.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря.              

День 4.

(Івано-Франківськ – Львів)

Сніданок – шведська лінія.  Звільнення номерів.  Переїзд до Львова.

Оглядова екскурсія по Львову, по центральній частині: Львівський театр опери та балету, пам’ятники Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівська «Статуя свободи», Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, Домініканський Собор, пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, найстаріший готель міста, Каплиця Боїмів.

Обід.

Трансфер на вокзал.

2775 грн./ ос. при  групі 20+1

2470 грн./ ос. при групі  38+2

 

            Вартість включає

                 Вартість не включає

-         екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

-         проживання в готелі 3 ночі

-         харчування – сніданки 4, вечері – 3, обід – 1

-         страхування

 

-         вхідний квиток Підйом на  Ратушу –учні 10/ дор. 20 грн

-         музей «Писанка» - учні 10грн./ дор. 25 грн.

-         вхідний квиток / виробництво ліжників – 20 грн.

-          підйомник на Буковелі 105 грн.

 

 * Фірма залишає за собою право змінювати  програму туру без зменшення загальної кількості послуг

Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь будь ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58 .

 

Рекомендовані готелі:

Nadiyahotel

Замовити тур