Куба

Гавана
іспанська
від київського - 7 год
+53
кубинський песо (CUP/ CUС)
1$=1CUC
потрібна

 

ПЕРЕЛІТ/ПЕРЕЇЗД

Прямих рейсів з України на Кубу немає. Можливий переліт через Париж (щодня), Амстердам або Москву.

ПРОЖИВАННЯ

Готелі Куби виділяються атмосферою особливої привітності, яка прикрасить ваш відпочинок на Кубі. Куба - це рай земний, принаймні, для туризму і відпочинку, тому на Кубі прекрасні готелі — на будь-який смак і гаманець. Молодіжні готелі Куби пропонують нічні розваги, екстремальний денний відпочинок, різноманітні коктейлі в барах і масу прекрасних відчуттів.

ПЛЯЖІ

Куба знаменита своїми захоплюючими берегами, які "обсипають поцілунками" Атлантичний океан на північному узбережжі і Карибське море на півдні. Любителям сонця, країна пропонує понад 300 прекрасних і незабутніх пляжів уздовж 588 км із загальної площі в 5 700 км берегової лінії. Плавати і пірнати в спокійній і чистій воді можна цілий рік завдяки приємному, субтропічному клімату. Фактично, на Кубі сонце світить 330 днів на рік.

Берега Куби унікальні і виділяються своїми різними тонами піску, від чудового білого в Varadero до блискучого золотого в Guardalavaca, особливого темного в віддаленому пляжі Playa Duaba недалеко від Баракоа. Приголомшливі стрімчаки і гірські ланцюги створюють берега вздовж більш високих частин берегової лінії Куби, таких як Playa Siboney біля Сантьяго; в той час як пишні хащі мангрового дерева вирівнюють нижче лежачі берега, такі як Cayo Levisa в Пінар-дель-Ріо.

Берег Varadero - найвідоміший пляж країни протяжністю в 20 км з білим піском, що тане в спокійній бірюзовій воді. Далі на сході, знаменитий автор Ернест Хемінгвей був зачарований високими дюнами пляжу Playa Pilar, підіймався на Cayo Guillermo на чудовому архіпелазі Jardines del Rey. На південь від Тринідаду Ви знайдете пляж Ancón, який є можливо кращим пляжем на південному узбережжі Куби. Це доводять блискучі білі піски, прозорі карибські води, які прекрасно підходять для плавання.

КУХНЯ

Основні продукти кубинської кухні - свинина і курка, приготовлені різними способами, рис і чорна квасоля. Ви можете отримати задоволення від хороших морепродуктів, таких як креветки, лангусти, кагуама (черепахове м'ясо), восьминіг в часниковому соусі, (рекомендуємо приватні ресторани, які готують на високому рівні і за прийнятними цінами). І, звичайно ж, екзотичні тропічні фрукти.

МИТНИЦЯ

На Кубу можна ввозити без мита особисті речі і коштовності, фотоапарати, відеокамери, ноутбуки, спорядження для гольфу та інші спортивні приналежності, дві пляшки спиртних напоїв, блок сигарет і до 10 кг різних медикаментів.

Дозволено ввезення речей на суму до 1000. 00 CUC (50.00 CUC з цієї суми податком не обкладається, а 950.00 CUC обкладаються податком у встановленому розмірі). Заборонено провозити в країну вибухові речовини, електропобутові прилади, бездротові телефони і мікрофони, вогнепальну зброю, а також порнографічну продукцію.

З країни ви маєте право вивезти 50 штук сигар без супроводжуючого документа. Якщо ви хочете привезти більше знаменитих кубинських сигар, вам потрібно купувати їх у компанії Habanos SA і при цьому брати оригінал і копію рахунку-фактури. Ці документи потрібно буде надати на митниці. Якщо ви захочете вивезти твори мистецтва та антикваріат за межі Куби, вам знадобиться дозвіл Національного реєстра культурних цінностей