Радимо
Чернівецьке рандеву

Чернівецьке рандеву
Вартість:
0 грн

Івано-Франківськ - Чернівці - Митрополичі палати - Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 1 день

Тур під запит

6:00 - виїзд з Івано-Франківська від готелю "Надія" комфортабельним автобусом.

Оглядова пішохідна екскурсія старим містом Чернівці. Екскурсія розпочинається у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – й переходить на колишню площу Святого Хреста (назва цієї вулиці походить від першої школи, яка з’явилась тут на початку австрійської доби у 1784 р.), звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де щодня, рівно о 12, з балкону вежі Ратуші сурмач виграє мелодію "Марічки".

Далі Ви прогуляєтесь єдиною пішохідною вулицею – О. Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви вирушите до Театральної площі, яку з 1905 року прикрашає міський театр. Закінчується екскурсія біля пам’ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини й Далмації, де сьогодні знаходиться Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. (Відвідання університету). Він був побудований на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана.

Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей, і де відбувалися єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, одна з найгарніших в Європі. Вона була оздоблена мармуром (звідси й теперішня її назва – Мармурова). Не менш захоплює зала засідань Священного синоду (теперішня Червона зала). Її стіни оздоблені китайським червоним шовком.
Вільний час.
Повернення до Івано-Франківська.

У вартість входить: 

  • проїзд автобусом
  • супровід керівником групи 
  • екскурсійне обслуговування по маршруту

  У вартість не входить: 

  • страхування
  • особисті витрати 

  Якщо після бронювання туру Ви не отримали відповідь будь ласка зателефонуйте за номером 050 434 09 58 

Марта
Телефон: (0342)72-70-40
Мобільний: 050 434 09 58
Skype: tournadia
Email: tour@nadia.if.ua
Замовити тур