Чарівний край Черемоша й Прута

Чарівний край Черемоша й Прута
Вартість:
1785 грн

Івано-Франківськ –Ворохта-Верховина-Косів-Яворів- Пістинь -Івано-Франківськ

Тип туру:
Країни: Україна 
Місто виїзду: Івано-Франківськ
Тривалість: 3 дні

День 1

Івано-Франківськ – Верховина - Ворохта

Прибуття до м. Івано-Франківськ. 

Переїзд у Верховину –центр Гуцульщини, розташований на річці Чорний Черемош, один з найцікавіших районів України.

 Екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” – місця зйомок фільму відомого режисера Сергія Параджанова.

 Музей народних інструментів. В його експозиції - предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, а головне -  колекція унікальних місцевих гуцульських музичних інструментів. Під час екскурсії-концерту кожен може спробувати свої сили у грі на скрипці, дримбі, трембіті.

Переїзд у Ворохту. Обід

Огляд австрійських мостів-віадуків, що раніше використовувались для організації залізничного сполучення. Обидва віадуки мають більше 100 років віку та більше 100 метрів завдовжки: точніше, 100 та 130 метрів, що робить їх одними з найдовших в Європі.

Повернення до Івано-Франківська Поселення в готелі Надія 3*

Вечеря

День 2

Косів – Пістинь – Яворів

Сніданок

Косів – столиця народних промислів. Невелике містечко в Карпатах приваблює багатьох туристів неповторною гуцульською керамікою, виробами із дерева та вишиванками. Саме у Косові знаходиться школа де навчають народним промислам.  

Переїзд в Пістинь до Маєтку Св. Миколая, де можна побачити пошту Св. Миколая, його світлицю, покої, кімнату-музей природи.У Маєтку Святого Миколая відкрито  майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Тут можна придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці, розпалити гуцульську ватру та залишити свої листи на рік 2017!

Переїзд в Яворів - унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де проживають кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес виробництва   ліжників (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни та унікальні сувеніри.

Вечеря

День 3

Сніданок

Пішохідна екскурсія вулицями міста Станислава - майдан А.Шептицько,Свято-Вознесінський кафедральний собор, Ротонда Діви Марії,Ворота в місто,палац графів Потоцьких, Площа Ринок. Підйом на міську Ратушу-найвищу центральну точку міста,з якої відкривається  прекрасна панорама  Івано-Франківська та Карпатських гір. Вільний час

Майстер –клас «Склади свій бургер» - цікаві факти з історії страви та широкий вибір складників, з яких кожен учасник створює свій унікальний бургер і весело проводить час. Майстер-клас відбувається тільки на відкритій терасі Залу Європейський, кожен має можливість оглянути процес приготування м’яса в печі Хоспер,дізнатись всі секрети для кращого смаку та скуштувати приготовлений  самостійно бургер.Відїзд групи.

Вартість туру  1785 грн./ос. при групі 20+2

                        
 

Вартість включає

Вартість не включає

-          екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту

-          проживання в готелі 2 ночі

-          харчування – сніданки 2, вечері –2, майстер клас з виготовлення  бургера /як обід  

-          страхування

-          вхідний квиток в  музеї Верховини – 30 грн

-          вхідний квиток Маєток Св.Миколая – 5грн

-          підйом на  Ратушу -15грн

-          вхідний квиток / виробництво ліжників – 10грн

 При бронюванні вартість туру потрібно уточнювати.

Рекомендовані готелі:

Надія

Замовити тур