Болгарія

Графік руху автобусного чартеру до/з Болгарії 2017

Автобус їде через Івано-Франківськ!


Час відправлення з України
Місце посадки/висадки пасажирів  Час відправлення з Болгарії
07:00 Львів З/д вокзал 17:00
08:15  Стрий – заправка «ОККО»  15:15
09:40 Долина -  «Кільце» 14:35
10:15  Калуш –  заправка «WOG» 14:00
11:15  Івано-Франківськ - «Космос » 13:15
12:00 Коломия -  кафе «Зруб» 11:45
12:30 

Снятин - «Площа біля ратуші»

11:00
13:30  Чернівці - вул. Гагаріна 29, заправка WOG, район зд вокзала 09:00
  Переїзд по Румунії  
05:00  КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
05:30  Балчик  -  (АЗС Лафі на кільці ) 19:45
05:50 Албена -  (при в'їзді  на курорт) 19:30
06:00 Кранево -  (ресторан «Бочка») 19:15 
06:10 Золоті піски - (готель «Горизонт»)  19:00 
06:20 Св.Костянтин і Єлена - (готель « Казино» автобусна зупинка "Ботанічний сад") 18:45 
06:30 Варна -  (пл.Св.Марії Луції )  18:30
07:15 Бяла – (заправка) 18:00
07:30 Обзор - (Офіс Рікі – А) 17:50
07:35 Обзор - (АЗС Лукойл  на виїзді із міста)
17:45
09:00 Єленіте -  (вхід на курорт)  17:00 
09:05 Св.Влас  - (Заправка, готель «Джулія»)  16:50 
09:15 Сонячний берег - (готель Хелена Резорт)  16:40 
09:25 Сонячний берег (готель «Ріва»)  16:30 
09:35 Сонячний берег (готель «Кубань» центр)  16:20 
09:40 Сонячный берег (готель «Котва»)  16:10 
09:50 Несебр (готель «Феста Панорама»)  16:00 
09:55 Равда (Центральна площа)  15:55
10:05 Ахелой(ресторан Біле і Чорне) 15:45
10:30 Поморіє (площа «Старого пансіоната» вул. Солна 86 15:30  
 


 

 

Розклад руху автобусів до/з Болгарії 

Місяць

Виїзд з України

Виїзд з Болгарії

Червень

Щоденно

Щоденно

Липень

Щоденно

Щоденно

Серпень

Щоденно

Щоденно

Вересень

Щоденно до 17.09 (включно)

Щоденно до 18.09 (включно) 

 Вартість проїзду та візи  

Послуга

Дорослий

Діти до 18 р.

Студенти до 21 р. (стаціонар)

Пенсіонери

Проїзд в обидві сторони

55 €

50 €

50 €

50 €

Віза

35 €

0

0

0

 

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється у гривні, по готівковим курсом міжбанку, встановленому на день оплати.

Додатково оплачується: медичне страхування та страхування від нещасного випадку.

Інформація стосовно пункту, місця та часу відправки автобусу, номерів місць туристів в автобусі, пункту, місця та часу прибуття автобусу міститься в "Підтвердженні Замовлення" для туристів, яке видається після оформлення замовлення.

Увага! Прохання на посадку приходити завчасно – хвилин за 15-20 до часу відправлення.